Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek a nagy mell jó,...

Szerintetek a nagy mell jó, vagy rossz egy 13 éves lánynak?

Figyelt kérdés
Véleményeket, tapasztalatokat írjatok légyszi!

2012. szept. 9. 21:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
42%

Ha kövér, akkor nagyon-nagyon, baromi rossz.

Ha vékony, akkor eszméletlenül nagy zsíratom királyság.

2012. szept. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
72%
Ez a testalkatodtól is függ. Mert egy apró termetű, 150 cm magas lányon mondjuk a 70A nagy, viszont egy magas, nagynövésű lányon kicsi.
2012. szept. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Abból a szempontból lehet, hogy (én 16 vagyok) egy csajjal múltkor nagyon szemeztem, aki az egyik haverom ismerőse volt. Jó melle volt, alig tudtam levenni róla a szemem. Elkezdtünk beszélgetni, kiderült, hogy 12 éves. Nem hittem el neki, itthon meg a fejemet vertem a falba..

De egy-két év múlva hálás leszel érte :D

És mi is... ;)

2012. szept. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

:) ÓÓÓÓ, nagyon hálás leszel érte... úgy 16 éves korodig.

Aztán jön a fránya gravitáció, és elkezd lógni. Átkozni fogod, amiért nem két hegyes, formás kis cickód van, ami 30 éves korodban is úgy állna, mint az érettségi fotókon.


Tenni viszont lehet és kell azért, hogy a nagy mell szép is legyen, ne csak nagy!

2012. szept. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
És hogy kell? :D
2012. szept. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
4-es, ez engem is érdekel, mit tehetnék, hogy szépek legyenek a melleim késôbb is?
2012. szept. 9. 21:44
 7/11 anonim ***** válasza:
A nagy mell csak akkor jó ha mellette vékony vagy, dagadt test + nagy mell nem épp jó.
2012. szept. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha vékony vagy vagy átlagos testalkatú akkor jó de ha duci/dagi vagy nem. Én is 13 éves vagyok és nagyok a melleim de ez van :DDD
2012. szept. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Sok mindent megtehetsz azért hogy ha nagyobbak is a melleid, minél jobban megőrizd a formájukat. Nekem is nagyon hamar megnőttek, később nagyon nagyra és most, 27 éves koromra - méretükhüz képest - jól néznek ki. Mindig hordj tökéletes méretű melltartót, jó minőségűt. Inkább legyen kevesebb darabod de az legyen igazán jó. Alváskor sose hagyd magadon. Használj testápolót hogy a bőröd is szép maradjon. Tornázz, sportmelltartóval természetesen. Ha futsz akkor különösen figyelj a jó sportmelltartóra. Ilyenek.
2012. szept. 14. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2012. szept. 15. 22:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!