Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » A kis mellméret (65/B) nem...

A kis mellméret (65/B) nem lesz majd rossz hatással a tejtermelésemre?

Figyelt kérdés
2020. márc. 24. 23:10
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

Remélem D-s azért nem lesz. Azt már nemtudnám hiva tenni :D


Édesanyám "riogat" néha, hogy lehet nem lesz elég tejem, de akkor most megnyugodtam. 14. hetes vagyok most. Az előtej mindenkinél elő szokott fordulni? Az hányadik héttől várható? Szerencsére a rosszullétes időszakom elmúlt.

2020. márc. 25. 07:32
 12/22 anonim ***** válasza:
Semmit nem jelent, hogy van e előtej vagy sem. Ne izgulj ezen előre.
2020. márc. 25. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Joo

Nekem a 177 magassàgomhou a C kis mellnek számított 🤣



Előtej nem mindenkinek van


És nem befolyásolja a későbbi szoptatás sikerességét.


1. Babával a 28. Héten vettem észre 32. Héten volt, hogy spriccelt.

2. Babával a 21. Héttől volt


2 éves korig szoptattam az elsőt


2. Baba pedig még csak 1 hónapos

2020. márc. 25. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Én 163 cm vagyok. Ha olyan sok lenne nekem is szülés elött, hogy "spricceljen", akkor azt le kell fejni, hogy ne gyulladjon be? Meg ugye nem szó szerint spriccel, csak szivárog, nem?
2020. márc. 25. 08:47
 15/22 anonim ***** válasza:
67%
Jaj dehogy, hozzá ne nyúlj! Vetélést, koraszülést okozhat ha fejed (mert oxitocint vált ki)
2020. márc. 25. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Akkor csak béleljem ki, majd valamivel a melltartómat, hogy, felszívja ami kiszivárog? Ha esetleg begyulladna a mellem, akkor mit lehet vele tenni? Oxitocinnak gyorsan utána olvastam tényleg megindítja a szülést.
2020. márc. 25. 09:02
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Melltartóbetétnek hívják, de ne parázz már erre rá!

Egyrészt nem mindenkinek van. Másrészt a többségnek max. pár csepp, amit a bimbóra rászáradt sárgás váladékként vesz észre. Nem folyik, nem csöpög, csak estére hopp ott találod fürdéskor. Az a ritka, hogy valakinek sok legyen, az is inkább többedik terhességnél. Olyanról nem is hallottam, hogy mellgyulladást váltana ki az a mennyiség.

2020. márc. 25. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy sok mindenre ráparáztam mostanában. Azt se tudom, hogy kell majd vele bánni, meg félek is a szüléstől. Valaki írta, hogy neki annyi volt, hogy spriccelt is, ezért kérdeztem rá.
2020. márc. 25. 09:20
 19/22 khniki ***** válasza:

Nekem is B kosaram volt. Terhesség alatt C lett, szoptatásnál még nagyobb. Most már csak 2x szoptatok naponta, szerintem valamivel kisebb lett, de még nem az eredeti, viszont lóg. :( Meglátjuk, milyen lesz a végleges.

Mindenesetre semmi köte ahhoz, mennyi tejed lesz.

2020. márc. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Nem. Nekem kb S-es 70-75A/B volt és most szoptatás alatt hogy is mondjam...🤔😏😬😁😅 Olyan Xl-es méretű ezek már tőgyek... Mindig mondom a babáknak mikor viszem magammal fürdeni, hogy

látod? Anya megmossa a tejcsárdáit ! 😆😂

2020. márc. 26. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!