Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Jövő héten császároznak...

Jövő héten császároznak kezdjem már most szedni a homeós tejtermelő bogyókat és igyak Hipp Natalt tejtermelőt? Vagy valamiféle teát ami a tejserkentést segíti elő? Valami jó módszer?

Figyelt kérdés
2008. nov. 21. 19:46
 1/7 anonim ***** válasza:
16%
Szia! Igen, minél előbb, annál jobb. Laktoherb tea, Hipp Natal, homeopátiás bogyesz.
2008. nov. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%

Szia! Nekem sokan a lelkemre kötötték (orvos, anyukák, stb.), hogy szülés előtt nehogy igyak, mert bekövesedik a mellem és a tejképződés helyett bedurran. Én ennek alapján tettem és nem volt semmi bajom, így is megjött 3. napra a tecsim. Na akkor kezdtem el inni.

Üdv

3 hós baba anyukája

2008. nov. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
58%
az utolso valaszironak van igaza!! nem szabad szules elott ilyeneket inni mert csak bekovesedik a mell! majd mikor megszulsz utanna igyad ezeket a tejtermelo dolgokat!
2008. nov. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

én ahogy kibújt a baba és a szobába kerültem bekaptam a homeós bogyókat, és megittam egy pohár laktoherbet:) (urnica) nekem 2-3 nap már be is indult, persze éjszaka durrant be, ami elég kellemetlen volt. Azóta is napi 2-3 bögre tea és 2*5 bogyó az urnicából. nincs gond. úgy tudom a császárosoknak lassabban indul be a termelés, 1-2 nappal később.

2 hós anyuka

2008. nov. 22. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is vard meg, amig meglesz a babad. En is csaszarral szultem, de az elso perctol velem volt a babam, es akarhanyszor enni kert, mindig szoptattam. Igaz,tejem csak 2-3 nap mulva lett, de utana rengeteg volt, nem kellett homeos bogyokat szednem, vagy teakat innom. Most 6 hos a kicsi, es meg mindig szopizik, es van tejem meg mindig. Szoval vard meg a szulest mindenkeppen, es utana sem biztos, hogy szukseged lesz bogyokra. :)
2008. nov. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Fogadd meg fenti tanácsokat! Én a saját bőrömön tapasztaltam ,hogy nem szabad meginni bevenni semmit. Amíg a tejcsatornák nem nyílnak ki nehogy megigyál semmi tejtermelőt 5-7 lukon kell jönni e tejcsinek. Én megittam rögtön szülés után és ráfaragtam. Az egyik mellemen csak 3 csatorna nyílt ki. Bekövesedett, begyulladt volt minden mi szem szájnak ingere. Nem is javult utána és csak fél mellből tudtam szoptatni a babámat!!!! Ráérsz ha hazaértél a kórházból szoptatós teákat inni!!!!!!
2008. nov. 23. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Szülés előtt szerintem ne igyál-egyél semmit, ami tejelválasztást serkent. És ami nagyon fontos, hogy ne stresszelj ezen. Szépen be fog indulni magától is a tejed! Bízz magadban, ez a legfontosabb!

2008. nov. 23. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!