Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás alatt menstruáció?

Szoptatás alatt menstruáció?

Figyelt kérdés

Kizárólag anyatejjel táplálom a babám. 4 hónapos és a szülés óta most jött meg először a menstruációm. 4 napig tartott, első 2 nap volt intenzív vérzés, a többi nap maszatolás volt.

Tudom, hogy kinek előbb, kinek később jelentkezik a mensi, de leginkább arra vagyok kíváncsi, hogy ez mellett még mennyi ideig sikerült szoptatni? És hogy mennyire befolyásolta a szoptatást?


Normális válaszokat várok, akik nem tudnak érdemben hozzászólni, azoknak ajánlom a következő kérdést, vagy mit bánom én mivel ütik el az időt, csak ne ide irkálják a sületlenségeiket, mert senki sem kíváncsi rá...! Köszönöm!



2020. ápr. 10. 09:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Semennyire nem befolyásolta.

8 hétre megjött, be is állt, 13 hónapja szoptatom.

2020. ápr. 10. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Nekem 6 héttel szülés után jött meg, utána kb rendszeres volt.

6 hónapig csak szoptattam, most 15 hónapos és este-éjjel szopizik még.

Talán a menzesz előtti és az első napon nyűgösebbek voltak az éjjelek, de nem kirívóan.

2020. ápr. 10. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm, nálunk is kicsit nyűgösebb napok voltak. Szerencsére nem utasította vissza a cicit ez végett. Bár talán inkább többször kevesebbet szopizott...


Akkor innentől kezdve várható a következő hónapban is a menstruáció ?

2020. ápr. 10. 10:09
 4/15 anonim ***** válasza:
8 hetesek voltak mind a 4-en, amikor először megjött. Az első és a 3. babám után hamar jöttek a kistesók is, 5 hónapos korukban már várandós voltam. 😊 Semmiben nem befolyásolta a szoptatást, 1 éves korukig szopiztak. 😊
2020. ápr. 10. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
11 hónapos volt, amikor először megjött. Azóta még 3 alkalommal. Semmit sem vesz észre belőle. 16 hónapos, még szopizik.
2020. ápr. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
A fiam 10 hónapos korában jött meg először. Most 15 hós, jön azóta, de össze-vissza. Volt 70 nap, 50valamennyi, 49, 39. A szoptatásba nem zavar be abszolút, picit talán kevesebb tejem van az első 1-2 napban, aztán visszaáll.
2020. ápr. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Szülés után 8 hónappal megjött, és rendszeres is lett. 2 évig szoptattam.
2020. ápr. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

6-os lehet hozzád egy kérdésem?!


Amikor ennyit késett, akkor nem is éreztél semmit? Nem voltak PMS tüneteid amikor meg kellett volna jönnie? Nekem is késik már másfél hete, de voltak a tájban görcseim, tegnap is benyilalt a fájdalom a méhembe.

2020. ápr. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Mármint a körül, hogy meg kellett volna jönnie.
2020. ápr. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősömnek 4-5 hónap környékén jott meg és onnantól kezdve nem tudott szoptatni, a baba nem fogadta el. A hormonális változás miatt megváltozott a teje íze és arra gondoltunk, hogy nem ízlett neki.
2020. ápr. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!