Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mitől fáj a mellem?

Mitől fáj a mellem?

Figyelt kérdés

Az este óta fáj az egyik mellem és ha szopizik a babám akkor is. Este is szoktam fejni és az egyik cicit megette a babám, a másikat viszont nagyon éreztem hogy feszül, fáj, ha hozzaerek, ki is fejtem de csak 50-ml jött belőle... És ugyanúgy fájt továbbra is, hiába próbáltam masszirozgatni.

Többször próbáltam arra a mellére tenni, hátha ő ki tudja jobban szopizni de még mindig fáj.

Mit tehetnék? Be fog gyulladni?


2020. ápr. 13. 16:09
 1/4 A kérdező kommentje:
Mellemre*
2020. ápr. 13. 16:09
 2/4 anonim ***** válasza:
Próbáld meg meleg zuhany alatt kimasszírozni. A meleg megindítja a tejcsatornákat. Lehet tejkő is, ami elzár egy csatornát, és nem tud ürülni. Nincs a mellbimbón egy kis fényes "pötty"? Ez utalhat erre,de látatlanban nehéz mit mondani.
2020. ápr. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nincsen ilyesmi rajta, kívülről semmi sem látszik
2020. ápr. 13. 16:36
 4/4 khniki ***** válasza:
A száraz meleg borogatás lenne jó, az nem apasztja a tejet és nyitja a tejcsatornákat. Meggymag párna pl. Persze a kegjobb az lenne, ha kiszopizná a bébi...
2020. ápr. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!