Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Most már a szoptatás végéig...

Most már a szoptatás végéig folyni fog a tej a melleimből?

Figyelt kérdés

3 hetes a kisfiam, és két szopi között szivárog az anyatej. Illetve szopi közben is a másik mellemből. Ez most már így fog maradni amíg szoptatom? Baromi kellemetlen. Vékony pamut melltartót hordok , ami azonnal átázik , a melltartóbetét pedig látszik hogy ott van annyira vastag ( Liberosat vettem)

Azért furcsa ez nekem , mert az első gyerekemnel nem volt ilyen gondom pedig ő sokáig szopizott és csak anyatejes volt, nem fejek , és ráadásul nem is elég az anyatej, pótlást kell adnom a babáknak.


Esetleg valami praktikus tanács hogyan lehet ezt kezelni? Ismertek olyan diszkrét betétet ami nem látszik át?


2020. ápr. 27. 18:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem marad így
2020. ápr. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem marad így. De ha azt gondolod, hogy ennek ellenére nem elég a tejed, és pótlást adsz, nem sokáig lesz tejed
2020. ápr. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
5 honapos, es nekem meg mindig ez van. Hogy lehet, hogy nem eleg a tej igy?
2020. ápr. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
3-as vagyok, en az elso gyerekemmel sportmelltartoba tettem tejcsorgato kagylot (Medela markajut hasznaltam, de van sokfajta, igy ami kicsopogott, azt is meg oda lehetett adni neki), most a kicsinel szivacsos melltarto+melltartobetet, de volt, hogy beraktam a tejcsorgato kagylot most is. Nem latszott at az en felsoimon.
2020. ápr. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

És ha elmúlik akkor mikorra kb?

Melltartóbetétet tudtok ajánlani?

Ezt a kagylót is megnézem köszi!


Szerintem baromi gyors a tejleadó reflexem azért lehet. Nem azért mert sok a tej. Ráteszem a babát és 5 perc alatt full kiszivja , aztán max még 5 perc de az már csak komfort szopi, és legördül róla . Utána átteszem a másikra és ugyanez. Abban az 5 percen viszont már az első szívástól folyamatosan nyel. Jó nagyokat. . Nem kap sok pótlást, reggel este 60 ml , de azt fixen kéri, mert éhes marad.

Nagyon sokat van egyébként mellen , nagyon max 2 óra telik el 2 szopi között , de inkább kevesebb, nagyon bánt engem is hogy nem elég a tej, de nem tudok vele mit csinálni. :( Eszek iszok mindent amit ajánlanak, tejszaporito teát is, de nem lesz több . Hulla fáradt vagyok alig alszom, valószínűleg ez az oka.

2020. ápr. 27. 20:45
 6/7 khniki ***** válasza:
Nem állt még be a kereslet-kínálat, azért folyik. 2 hós korára sztem jobb lesz.
2020. ápr. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én Lansinoh melltartóbetétet használtam, nagyon szerettem. Sajnos nem olcsó, de abban mertem utcára menni. Aztán kb. 4 hónap után váltottam Tescosra ami jóval olcsóbb, de már csak néha csöpögött egy kis tej, akkor az is megfelelt. Talán 5 hónap után hagytam el teljesen.
2020. ápr. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!