Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Meddig normális hogy étvágytal...

Meddig normális hogy étvágytalan oltás után? SOS

Figyelt kérdés
Tegnap fél 1kor kaptam meg a 2 hónapos babám a kötelező oltásokat, plusz a Rota ellenit. Tegnap még evett, nyűgös volt délután-este nagyon, olyan fél 10 fele ehetett utoljára. Nehezen aludt el, idáog szetencsére nem lázasodott be. Anyatejes. Most éjjel kelzett 2kor, pelenkacsere volz, jó pisis. De max pár kortyot evett, ha evett egyáltalán annyit és egyből vissza is aludt. Meddig nem kell tartani a kiszáradástól? Hiába kínáltam neki, nem akart enni, csak pihenni. Most szerencsére nem nyűgös, de aggódom, nehogy baj legyen, kiszáradjon.

2020. ápr. 29. 02:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Igaz 4 hónapos babánál,már normális hpgy akár 8 órát is aludhat.Nem hiszem hogy kiszárad.Az enyém is nagyon aluszékony mindig oltás után.
2020. ápr. 29. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Három gyerekemből kettő a két hónapos oltás után aludta át először az éjszakát. Szerintem nincs baj. Azóta evett már?
2020. ápr. 29. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Miután kiírtam a kérdést, nemsokkal rá felkelt, és evett, igaz nem annyit mint szokott, ma már eszik rendesen:) első baba, túlaggódás megvan :) :D
2020. ápr. 29. 13:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!