Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Visszaállhat még a tejem?

Visszaállhat még a tejem?

Figyelt kérdés

1 hónapja már csak 30ml jön egy mellből, így a kettőből is csak 60.3 hónapos babám van, neki ez nagyon kevés. Mióta megjott a felére csökkent, vagy lejjebb... Eddig se volt mindig elég az a 90-90ml mert délutántol gyakran estig enne. Így tapszereznem kell, de előtte persze megszoptatom.

Ha napi 2x csinálom a szaporito fejest (7-5-3-1) akkor visszaállhat? Ha igen, mennyi idő kell hozzá? Vagy már késő, el fog apadni?


2020. máj. 1. 09:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Sok esetben vissza lehet hozni, látszólag már reménytelen helyzetben is, de én ehhez inkább szoptatási tanácsadóval konzultálnék. Itt nem biztos, hogy megfelelő választ fogsz kapni.

Itt keresgélj, és vedd fel a kapcsolatot egy tanácsadóval:

[link]

2020. máj. 1. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem jott vissza
2020. máj. 1. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sok folyadék, és minnél többet legyen mellen a baba. Áldozz erre egy hetet, amikor csak cicizne a babád, legyen mellen. Semmi más titok nincs. Fejés sem a legjobb. Az első babám csak 4 hónapos korig szopott. Én is azt hittem, hogy kevés a tejem, egyre gyakrabban kapta a tápszert üvegből, így nagyon hamar feladtam, és lett tápszeres. A második babámmal nem akartam elkövetni ezt a hibát, de végül ő is 4 hónapos korig szopott. 4 hónapos volt mikor bekerültem a kórházba. 1 hét alatt annyira elapadt, hogy mire hazamentem csak 10-10 mili tej volt a melleimben. Úgy gondolom, hogy visszahozhattam volna, de gyenge voltan, úgyhogy maradt a tápszer. A harmadik babámmal szerencsére nem volt semmi gond, már 13 hónapos, és még mindig aktívan cicizik.
2020. máj. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Sok sok folyadék

Pihenés

Szoptatós tea

2020. máj. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Coffelia ***** válasza:
Sok-sok, és még annál is több mellre tevés, kínálgatás, és víz. A mell a legtöbb tejet konkrétan a szopizás közben termeli, kifejezetten az inger hatására. Egy szopi során csak kis mennyiség van eltárolódva a tejcsarornákban, a tej sokkal nagyobb része realtime "lesz", miközben szopik a gyerek.
2020. máj. 3. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!