Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Nem lakik jól már az anya tejjel?

Nem lakik jól már az anya tejjel?

Figyelt kérdés
2 hónapos múlt a kisfiam eddig 100% anya tejes viszont 3 napja nyűglődik evés után napközbe is nyűgös. Lehet hogy tápszerrel kéne pótolni? Eddig 4 órát kibírt két etetés közt most 2 óra után nagyon nyűgös

2020. máj. 12. 09:17
 1/7 anonim ***** válasza:
41%

Pont így voltunk mi is a lányommal.

Azt hittem tápszer kell neki. Szoptatás közbem is sírt és utána is. Két óránként cicizett. Megpróbáltam a tápszert. Sugárban hányt tőle. Nem kellett neki az sem. Elég zsíros volt a tejem szóval nem értettem. Ez így ment jó pár hétig. Egyszer csak elvágták és semmi baja nem volt. A tápszert soha nem is ette. De a többi Junior tápszeres italokat sem. Kitartás..

2020. máj. 12. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Horaires ***** válasza:
64%
Növekedési ugrás szerintem, ilyenkor csak cicin lógnának. Még pár nap és javulni fog a helyzet. Tápszerre akkor van szükség, ha nincs elég pisis-kakis pelus és nem is hízik huzamosabb ideig. Vagy ha abba akarod hagyni a szoptatást.
2020. máj. 12. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
21%
Tulajdonképpen mi a kérdés? Nem lakik jól már az anya tejjel, vagy nem lakik jól már a gyermek anyatejjel?
2020. máj. 12. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Bocs *anyatejjel
2020. máj. 12. 09:46
 5/7 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem is növekedési ugrás. En tapszert akkor javasolnék, ha nem szeretnél hosszú ideig szoptatni. Ha az a terved, hogy hosszan szoptass, akkor kitartás.
2020. máj. 12. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Mindenképp szoptatni szeretnék. Alapjában már nem fejem jó ideje a fagyó fele tejcsivel. Viszont ha megyek valahová próbálok fejni akkor nemsok jön ki esetleg be állt a kereslet kínálat.

Csak igy hogy 2 óránként sírdogál remélem van elég neki

2020. máj. 12. 10:25
 7/7 anonim ***** válasza:
54%

Nagyon sok dolog lehet

Az egyik hogy elkezd érdekes lenni a világ és emiatt nem szopizik eleget ezért hamarabb éhes lesz

Lehet egy kicsit többre van most szüksége

És egyébként a front is közrejátszik ilyenkor képesek óránként is cicizni mert kényelmetlenül érzik magukat


Hidd el hogy van tejed csak kitartás

2020. máj. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!