Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Milyen érzés a szoptatás? Ha...

Milyen érzés a szoptatás? Ha az elejétől kezdve bimbóvédőt fogok használni, akkor nem fog fájni, nem fogok belőle szinte semmit érezni?

Figyelt kérdés

2020. máj. 22. 15:07
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
38%
Nem a bimbó fáj... Hanem a tejleadó reflex! Az belül van.
2020. máj. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Nekem csak pár napig fájt, amíg megtanultuk mindketten a helyes technikát. Mire 1 hetes lett a babám, nem fájt. A tejleadó beindulása is csak az elején kellemetlen. A bimbóvédő nem erre való, nem fogja megoldani a problémát. Ismerek olyat, akinek bimbóvédővel együtt sebes lett és ömlött belőle a vér.

Érdemes előre utána járni a helyes szoptatási technikának, mire kell figyelni stb.

10 hónapos, még mindig aktívan szopizó baba anyukája

2020. máj. 23. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Nekem az első hónapban fájt, de csak az egyik és csak az első perc. Most három hónapos és ezek elmúltak.

Én is tartottam tőle hogy fáj. Sőt mikor próbálgattam a mellszívót akkor azt gondoltam hogy én ezt nap xszer nem fogom bírni. Azért mikor ott vagy, ott a gyerek és tudod hogy ennie kell, teljesen más az érzés, még akkor is ha elején nem kellemes.

2020. máj. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! És még egy buta kérdésem lenne. Ha egy nő melléhez érnek, az okozhat szexuális izgalmat. Ugye szoptatáskor ilyen nem történhet?
2020. máj. 26. 16:58
 15/17 anonim ***** válasza:
Ő hidd el nem!
2020. máj. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Hát valamilyen szinten érthető a kérdés mert hasonló az érzés mint mikor egy férfi csinálja, de valahogy mégsem tarsitja hozzá az ember a szexualitást, ezért nem tartom valószínűnek hogy a szoptatástol gyakori lenne, hogy valaki "hangulatba jön"
2020. máj. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Nem igazán,mert nem a mellbimbót szívja. Az egész bimnóudvar is a szájában van, a bimbót közvetlenül nem éri a nyelve pl olyan mértékben, hogy érezd.


Velem 2 év szoptatás alatt párszor fordult csak elő, hogy konkrétan a mellbimbót érte a nyelve.

Aki szoptatott már, biztos ismeri azt a nyelvcsapdosást,amivel megindítja a tejet. Mint a propeller, pár mp-ig. De ez is inkább csikis volt.

2020. máj. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!