Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Valakinek lenne valami ötlete,...

Nikica3 kérdése:

Valakinek lenne valami ötlete, hogy hogyan tudnám könnyedén le szoktatni 15 hónapos fiamat a ciciről?

Figyelt kérdés
2020. máj. 26. 22:12
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Én 13hósan vettem el tőle. 10hós korától már csak alváshoz kellett neki, csak cicin volt hajlandó. Elhatároztuk a kistesót, illetve a havim is olyan, hogy hol van, hol nincs, de inkább nincs, és ez engem nagyon zavar, sokszor görcsölök, rosszul vagyok. Amugy is elvekkel indultam neki, hogy max 1 éves koráig szeretném szoptatni.

Én cumit adtam neki. Eddig sosem cumizott. Ugy alszik el nappal, hogy ugyan úgy az ölembe fekszik, csak nem cicizik, hanem cumizik meg ringatom. Este pedig fekszik köztünk, azt ha elfárad kapja a cumit, azt alszik. Az első 2 este sírósabb volt, azóta viszont nem is keresi.

Illetve még cicizett éjjel 2szer keltünk. Azóta átalussza az ejszakát is.

2020. máj. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
34%
Jó esetben egy férfit sosem lehet leszoktatni a ciciről... :-) :-) :-)
2020. jún. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!