Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Van olyan, aki feji az anyatej...

Van olyan, aki feji az anyatejet es cumisüvegben adja a kicsinek?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy mennyire jó a fejogep/kézi nyomkodas arr a celra, ha igy szeretnem cumisüvegből etetni a babamat? Par naprol lenne szó, amig begyogyulnak kicsit a bimbóim, mert kb a husomig vannak szetrepedve :(
2020. jún. 27. 13:49
 1/4 anonim ***** válasza:
50%
A cumisüveg cumizavart okozhat. Inkàbb pohàrbòl, kanàllal vagy soft cupbòl add neki. Ha som tejed van kèzi fejèssel is lehet, de egy mellszívò hatèkonyabb. Esetleg csinàlhatod azt, hogy pàr napig csak egy mellbő kap, es a masikat lefejed, ha az begyógyult, akkor mellet vàltasz.
2020. jún. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
61%
Én is cumisüvegből adtam neki a tejet egy csomószor, semmi baja nem lett!
2020. jún. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen az apja adta neki uvegbol az egyetemi orakat nem tudtam szoptatassal tolteni.

Semmi baja nem volt

2 eves korig szopott.

2020. jún. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A rossz szopási technika miatt sebes, ha valami ok van a háttérben (pl. lenőtt nyelv) biztos, hogy napok múlva is ki fog sebesedni. Beszélj a védőnőddel szerintem, illetve ha ő már nem, egy szoptatási tanácsadó tud ebben segíteni. Addig is a szopi végén az anyatejet kend szét a bimbódon, hagyd megszáradni, plusz a lansinoh kenőcs csodákra képes.

A cumisüveg meg lutri - van, akinél nem okoz gondot, van, akinél 1-2 használat után cumizavart okoz.

2020. jún. 29. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!