Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Aki anyatejet ad cumisüvegből...

Aki anyatejet ad cumisüvegből milyen eszközöket használ, mire figyel oda?

Figyelt kérdés
4 hetes kisfiam nagyon hasfájós, sok levegőt nyel, nehezen szopizik, ha nem sikerül rákapnia, hergeli magát, sokat sír. Mecsek teát cumisüvegből ügyesen iszik, arra gondoltam lefejem a tejet és cumisüvegből adok neki enni. Csinál valaki ilyet? Miben, hogy tárol anyatejet? Hogyan melegíti? Sok idő előkészíteni így a tejet?
2017. aug. 24. 12:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
6 hétig csak cumisüvegből fogadta el a babám az anyatejet. Vettem egy NUK kézi mellszívó készletet. Ahhoz cumisüveg is tartozik. Lefejtem a tejet, lecsavartam a szívófejet, rácsavartam a cumit, és már adtam is a babának. Nálunk nem nagyon maradt maradék. De hűtőben 3 napig tárolhatod a tejet, fagyasztóban fél évig.
2017. aug. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
1es folyt. Egész napom ráment a tejcsiholásra. Fejtem, itattam, mosogattam, és kb.kezdhettem is elölről. Egyébként tuti, hogy hasfájós a baba és nem szimplán hullafáradt? Tuti, hogy éhes minden alkalommal, amikor szoptatni próbálod? A fáradt sírás is egy éles, szűnni nem akaró, vigasztalhatatlan ordítás.
2017. aug. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

1 hétig szoptattam, utána fejtem, anyatejtároló poharat vettem, kis címkével rátettem, hogy mikor raktam a hűtőbe, 3 napig sima hűtőbe eláll, mikor nagyon sok lett, akkor fagyasztóba szintén címkével. Forró vízbe állítottam bele az anyatejtároló poharat úgy melegítettem fel. Volt cumisüveg sterilizálóm, abba tettem bele a poharakat és fejőnek az alkatrészeit.

Csak ügyesen menni fog.

2017. aug. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha tud szopni én nem adnám üvegből,hamar cumizavaros lesz ill.vannak babák akik pont a Mecsek baby teától lesznek hasfájósak. Ha igény szerint (nem órához igazítva) szoptatsz nincs is szüksége semmi másra csak anyatejre. Nem kell neki sem tea,sem víz,sem cumisüveg,sem cumi. Facebook: Szoptatási tanácsadás-kérdezz felelek

Nagyon sok hasznos infót találsz,segíteni is tudnak.

2017. aug. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A tea előtt is puffadós hasfájós nehezen kakilós volt, most a teát próbáljuk.
2017. aug. 24. 14:16
 6/6 anonim ***** válasza:
A babám szépen szopizott, és volt is tejem, de néha kapott anyatejet cumisüvegből, főleg, hogy más is meg tudja etetni néha. Kb 6 hetes korától kezdtük el, és Medela Calma cumisüveget használtunk. Ez elég drága, viszont nagyon elégedettek voltunk vele, szépen evett belőle és egyáltalán nem befolyásolta a szopizást.
2017. aug. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!