Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mivel fogjam fel a szoptatások...

Mivel fogjam fel a szoptatások közben másik mellből csöpögő tejet?

Figyelt kérdés
Nekem vagy 50 milli képes kifolyni, kevés a melltarto betet, folyton úszunk a tejben :( ezen a kagylón gondolkozom. Ér az valamit? akkor is fog csopogni ha mar beallt a kereslet-kinalat?
2020. júl. 4. 14:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát simán odarakhatsz házi megoldásként bármilyen edényt, cumisüveget, ha gyűjteni akarod, vagy odahajtasz pár réteg textilpelenkát. Nekem az első két hétben volt ilyen, de ez biztos egyéni.
2020. júl. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
4 hónapja szoptatok, de még mindig kell a melltartóbetét... nem csak folyik, hanem spriccel. Kagylóval is felfoghatod, ha olyan sok.
2020. júl. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Tejgyüjtő kagyló. Nekem mindig tele lett szoptatás alatt.
2020. júl. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A második babámat várom, csak nemrég hallottam a tejgyűjtő kagylóról, de komolyan elgondolkozom rajta. Az elsőnél konkrétan majdnem 1,5 éves koráig (de 1-ig egészen biztosan) spriccelt a másik mellemből a tej, mint amiből épp szopott - én egy sima poharat tettem alá, és előredőltem. (volt, hogy 1 deci is összegyűlt így...) De ez kicsit kényelmetlenebb megoldás volt, mint amilyennek ez a kagyló tűnik :)
2020. júl. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kagyló
2020. júl. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!