Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha babas vagyok akkor abba...

Ha babas vagyok akkor abba kell hagynom a szoptatast akkor is ha nem hagyom meg a babamat?

Figyelt kérdés
:S
2010. aug. 5. 15:48
1 2
 11/12 xStefix ***** válasza:

Biztos nem lenne más segítséged? Ha rokon nem, akkor barátnő vagy szomszéd, akiben megbízol és rá tudnád hagyni a nagyobbat?

Egyébként megértem az aggodalmad, hiszen a nagy is még elég kicsi.. De én pont azt tapasztalom, hogy azok a dolgok szoktak gyakrabban megtörténni, amikre az ember nagyon rágörcsöl, mert kvázi bevonzza, hívja őket. Önbeteljesítő jóslatok, tudod.

Szóval értem, hogy nagyon aggódsz a jövőtök miatt, de az lenne a jobb, ha ez nem félelmet keltene benned, hanem pont ellenkezőleg, erőt meríthetnél belőle! Pláne azért, mert lehet, hogy nemsokára már két gyerkőc lesz a gondjaidra bízva.. Most lenne igazán nagy szükséged önmagadra, a hitedre, önbizalmadra, bátorságodra, hogy megmutasd, megy ez így is! Ehhez pedig jó segítség lenne, ha pozitív képeket ültetnél el a fejedben, azokra fókuszálnál, hogy jobb irányba haladhasson az életed.

(Nem vagyok jós vagy ilyesmi:), de az biztos, hogy én hiszek az önszuggeszcióban, abban, hogy az ember képes jó vagy rossz irányba vinni a saját sorsát, ilyen értelemben is.)

Kívánom neked, hogy meg tudd hozni a legjobb döntést, amikor kell! :)


(A pocirúgás miatt se aggódj szerintem, a pindurik többet kibírnak odabent, mint mi idekint. ;)

2010. aug. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

3 hónapos babával tényleg nem könnyű.De gondold meg...Én, ha a lányomra nézek, látom a másikat is a pocakban, tudom, hogy él, mozog, már dobog a szíve...

Biztos felelőtlenség, de nem tudnám elvetetni, majd valahogy megleszünk.

Az én lányom két éves és folyton lóg rajtam.Én meg hulla vagyok, és folyton hányingerem van.:)


Aki megtartja.

2010. aug. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!