Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás alatt felszedett...

Szoptatás alatt felszedett kilók hormonzavar miatt nektek mikor olvadtak le a szoptatás elhagyása után?

Figyelt kérdés

Sajnos azok közé tartozom, akik szoptatás alatt meghíztak és diétával se nagyon mozdult a mérlegük.

Most a szoptatás elhagyása után bízom benne, hogy újabb diétával és mozgással végre tudok fogyni.

Aki szintén ilyesmi hormonális hízással küzdött, elmondaná, mikor állt helyre a szervezete/teste a szoptatás elhagyása után?

Hallottam-olvastam erről, de, hogy mikor indul be a test régi üzemmódra való visszaállása, már nincs sok adat.

Én terhesség előtt vékony voltam és könnyebben fogytam mint híztam.

Most 15 kg túlsúllyal nem tudok 1 kgot leadni...



2020. szept. 8. 20:50
 1/5 anonim ***** válasza:
16%
"mikor olvadtak le?" A hóemberekről tavasszal szokott leolvadni.
2020. szept. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 grafno ***** válasza:
45%
Engem is érdekelne ez a leolvasztas ,mert a baratnom mar vagy 5 eve bejegesedett es vaty 20kg biztos magara fagyasztott azóta mint egy gleccser el van.
2020. szept. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

2-es nagyon röhögök 😀😀

Kérdező. Elvileg ha visszaáll a ciklusod rendeződik a régi állapot. Ha utána diéta mellett nem fog az akkor doki.

2020. szept. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%

Szia. Sajnos én is ugy voltam mint te.

Nekem az volt hogy a fiam Abba hagyta a cicizést 10 hónapos korában. És utána már nem is volt tejem.

Utana keztem azt hogy semmi kenyér, semmi pékárú, tészták.

Igaz a kenyérből barna rozsos kenyeret edtem 1 szeletet reggelire.

Akkor kezdtem magam jobban érezni mikor a lisztes cukros dolgokat elhagytam, és még volt erőm kicsit tornászni. Akkor vettem észre változást magamon.

Igaz a mellem kicsit leereszkedett, de semmi baj.....

89 kg-rol 70 kg ra mentem.

Ne add fel. Sok sikert. Kitartást. 😃

17 hónapos kisfiú anyukája. 😅😘

2020. szept. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

4# vagyok.

A hormonod vissza fog Állni.

Csak hogy most szoptatsz, még ugyan az a hormonod mint terhesseg alatt. Vissza fog állni. Tudja a szervezeted hogy mikor jön el az ideje.

2020. szept. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!