Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mellgyulladàs? Egy honapos a...

Mellgyulladàs? Egy honapos a fiam. Nem szoptatok ket hete. Szedtem az Urtica Urens C30 apasztàsra. Most elfogyott es tegnap ota durvan faj a mellem. Fejem harom orankent hogy megkonnyebbuljon.

Figyelt kérdés

Hideg borogatast teszek ra.

Most delutanra kis piros pottyok lettek mindketton....

Persze faj is hiaba fejem, de apasztasnal allitolag csak megkonnyebbulesig kell fejni.

Mit csinaljak? Mikor apad el vegleg?!



2020. okt. 25. 17:15
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
70%

30

Mert úgy érzem,a kérdező talán jót akar a gyermekének. Az anyatej meg a legjobb, mondhattok bármit. Felnő tápszeren is,ha valaki nem tud szoptatni ( nincs tej vagy gyógyszert szed) akkor nyilván rendben van a dolog. Az,hogy lefeji,az nem a testével való foglalkozás..nem azt írtam,hogy azért is szoptasson... kidobni meg azt a sok hasznos tejet,netto pazarlás es a kicsinek jobb lett volna.

Neked meg gyönyörű egy stílusod van. Nem bántottam a kérdezőt,legalább is nem ez volt a szándékom,inkább segítettem volna ötletekkel. Te meg acsarkodsz rám,mint egy őrkutya,pedig a kérdezőnek szerintem nincs rá szüksége.

2020. nov. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!