Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mellgyulladàs? Egy honapos a...

Mellgyulladàs? Egy honapos a fiam. Nem szoptatok ket hete. Szedtem az Urtica Urens C30 apasztàsra. Most elfogyott es tegnap ota durvan faj a mellem. Fejem harom orankent hogy megkonnyebbuljon.

Figyelt kérdés

Hideg borogatast teszek ra.

Most delutanra kis piros pottyok lettek mindketton....

Persze faj is hiaba fejem, de apasztasnal allitolag csak megkonnyebbulesig kell fejni.

Mit csinaljak? Mikor apad el vegleg?!



2020. okt. 25. 17:15
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
31%
19 köszönjük, hogy megosztottad ezt velünk. Egy hős vagy. Megszavazzuk neked a hős anya babérkoszorút. Jár mellé keksz és buksisimi is. Igény szerint kézzel készült oklevél rendelhető mindezek mellé.
2020. nov. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
0%
Irigy dög vagy 21-es. :)
2020. nov. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
Igen. Borzasztóan irigy vagyok. Vagy csak idegesít, hogy nem igazán sikerült értelmezni a kérdés szövegét. Ennyi erővel a Jókai bableves receptjét is leírhattad volna. Kb ennyi értelme lett volna.
2020. nov. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
Kérdező, hogy állsz? Voltál dokinál?
2020. nov. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:
Pèntek ota szedem a bromocriptint. Kevesebbet fejek joval, remelem elapassza.
2020. nov. 18. 12:25
 26/31 anonim ***** válasza:
0%
Büszke lehetsz magadra.
2020. nov. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:

Igen sajnos itt csak az a "szuperanya" aki szoptat.

Legalàbb èn beismerem hogy nekem ez kellemetlen ès nem akarom csinàlni. De ettől mèg nem szeretem kevèsbè a gyerekemet mint az akinek kèt èves koràig lóg a csöcsèn.

Szerintem nem vagyok egyedül sem ezzel.

2020. nov. 19. 06:56
 28/31 anonim ***** válasza:
16%
Nem az a baj,hogy nem akarod szoptatni ha kellemetlen. De ha ennyi tejed van/volt,akkor lefejhetted volna és cumisüvegből adhattad volna neki ugyanúgy,mint a tápszert. Ebben a vírusos időszakban pláne nagyon hasznos lett volna mert sok benne az ellenanyag, erősödik az immunrendszere tőle. Nyilván nem kell vérző bimbóval kínlódni ha nem akarsz,de tejet lefagyasztani is lehet és adhatnád neki ha már elapadt.
2020. nov. 19. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:
Az elejèn adtam neki, de ugyanannyi tejtől ordított, míg a tàptól jól lakott. Szerencse nem jutottam a vèrző bimbóig, ellenben kètszer becsomósodott hiàba fejtem ès àllandóan fàjt, most is fàj, pedig kb 10 ml jön le az eddigi 80-100 helyett.
2020. nov. 19. 07:37
 30/31 anonim ***** válasza:
75%
28 adhatnál, csinálhatnál stb. Az ő teste, az ő döntése. Minek kell beleszólni? Nyilván felnőtt ember, utánaolvasott, döntött és kész. Nem tudom egy ilyen kérdésnél, aki nem tud érdemben segíteni minek okoskodik?
2020. nov. 19. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!