Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mi a véleményetek a komfort...

Mi a véleményetek a komfort szopiztatásról?

Figyelt kérdés

Olvastam olyat is, akinek már nincs is teje, mégis mellre teszi a gyereket hogy megnyugodjon..

Normális ez? Vagy gondolom itt is ugye kinek mi.. nekem pl nem annyira tetszik ha cuminak használja a mellem. De ha azon alszik el, akkor hagyom egy kicsit, majd lerakom. De az, hogy minden nyekkenésre, vagy csak ugy mért ne mellre tenni..



#szoptatás #Kpmfort szopi
2020. nov. 10. 23:00
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
59%
Miért érdekel téged más melle és szoptatási szokása? Csinálod, ahogy nektek jó és kész.
2020. nov. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
45%
Ez egy biológiai norma. A műanyag cumi jobb lenne?
2020. nov. 10. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
57%
Nekem kènyelmes volt, hogy meg tudom vele nyugtatni a gyerekem. Az arcizmokat is edzi a kèsőbbi ràgàshoz, beszèdhez, az àllkapocs helyes fejlődèsèt segìti. Mondjuk ez az ,,evős" cicin töltött időre ugyanùgy igaz.
2020. nov. 10. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
41%
Igen, normális
2020. nov. 10. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
73%
Kinek mi a normalis. En megmondom oszinten, nekem nem az, nem csinalnam, de ezert ugyis le leszek pontozva. Nem vagyok ilyen minta anyuka.
2020. nov. 10. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
62%
Egy pici babánál még elfogadható ha sokat cicizik, megnyugtatja, "szaporítja" a tejet magának. De egy nagyobb gyereknél aki már harap, eszik szilárd táplálékot, jön, megy már nem tartom egészségesnek hogy az anyja cicijén komfortozik. Hiszen ahogy nő a gyerek azzal együtt a megnyugtatás eszközei is gyarapodnak.
2020. nov. 11. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
68%
Sosem voltam oda ezért, én nem voltam hajlandó állandóan mellre tenni. Nekem az, amikor már egy amúgy szilárd étel fogyasztására érett gyerek szopik, az kifejezetten abnormális.
2020. nov. 11. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
32%

Érdekes, te nem tartod egészségesnek , de a szakember pl pszichológus, IBCLC szerint normális...

Miért kell ilyen kinyilatkoztatásokat írni? Ostobaság másra erőltetni ilyen mélyreható szavakkal " nem tartom egészségesnek" és ugyan miért nem?

2020. nov. 11. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
67%

“Miért kell ilyen kinyilatkoztatásokat írni? Ostobaság másra erőltetni ilyen mélyreható szavakkal " nem tartom egészségesnek" és ugyan miért nem?“


Attol mert egy kommentelo szerint nem egeszseges, vagy nem normalis, meg pszichologusok mondhatjak az ellenkezojet. Azt sem mondom, hogy nincs igazuk, mert ok biztos jobban tudjak, de mi van akkor? En igenis meg a gondolattol is rosszul vagyok hogy a mar ket eves, ket labon szaladgalo, normalis etelt evo gyerekemet meg mindig a mellemmel a szajaban altassam. Es ettol meg szerethetem a gyerekemet. Ne legyunk mar ilyen gyulolkodok. Aki akarja szoptassa csak nyugodtan 3 eves koraig, mert hogy rengeteg ilyen valaszt latok gyakorin, meg hogy testi es lelki egeszsege csak igy lesz a gyereknek. Szerintem enelkul is lesz. :) Ha nem vagy komfortban szoptatas kozben, akkor ne csinald a szuksegesnel tovabb.

2020. nov. 11. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
60%
Engedtessék meg hogy saját véleményem legyen. Senkit nem sértegettem, az hogy te ezt magadra vetted lelked rajta. Igen én személy szerint nem tartom egészségesnek. Attól még aki jónak látja csinálja. Ki vagyok én hogy megmondjam bárkinek is, eszembe sincs. Válaszoltam a kérdésre.
2020. nov. 11. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!