Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mi a véleményetek a komfort...

Mi a véleményetek a komfort szopiztatásról?

Figyelt kérdés

Olvastam olyat is, akinek már nincs is teje, mégis mellre teszi a gyereket hogy megnyugodjon..

Normális ez? Vagy gondolom itt is ugye kinek mi.. nekem pl nem annyira tetszik ha cuminak használja a mellem. De ha azon alszik el, akkor hagyom egy kicsit, majd lerakom. De az, hogy minden nyekkenésre, vagy csak ugy mért ne mellre tenni..



#szoptatás #Kpmfort szopi
2020. nov. 10. 23:00
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
54%

"a gyerekeim egy évben max egyszer betegek picit, az is meggyógyul két nap nonstop cicitől"

Egy óvodást non-stop ciciztetsz? Én az ilyet már bűntetném, itt már valami nincs rendben a toronyban.

2020. dec. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 A kérdező kommentje:

A gyereknek azért ez az igénye, mert nem ismer mást. Nem rá kell fogni, te vagy az, aki "erőlteti" neki a cicit. Ha baja van, vagy beteg, vagy csak alváshoz, te a cicit adod, sosem fog tudni pl magától elaludni, megtanulni másképp megérteni a dolgokat, csak cicivel, neki ez a "normális" mert erre lett több éven át szoktatva.

Nem megsérteni akarlak, de ezen neked el kellene gondolkoznod, mert ez már tényleg nem normális!

2020. dec. 6. 21:20
 33/33 anonim ***** válasza:
45%
A gyerekek fejlődnek, maguktól. Nem fogja örökké kérni a cicit (már most is csak alkalmanként jut eszébe, nem lóg rajtam egész nap). Kivárom, amíg már nem lesz rá szüksége, mert bízom benne. Tudom, hogy meg fog érni rá, hogy elhagyja. És azt is tudom, hogy semmi baj nincs vele, hogy még cicizik. Maga a szoptatás egy csodálatos dolog, semmi szégyellni való nincs benne, és semmi olyasmi, ami miatt előbb korlátozni kéne, mint ahogy a gyerek nem kéri. Elhiheted, ha nem akar cicizni, nem fogom tudni a szájába tömni a mellem xD
2020. dec. 7. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!