Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mit lehet tenni hasfajas es...

Mit lehet tenni hasfajas es bukas ellen?

Figyelt kérdés

Ket hetes 100% anyatejes hasfajos, neha bukos kislanyomnak javasolta az orvos a gastrotuss baby cseppet, a megfelelo mennyiseget adtam, majd kb 5 perc mulva minden kijott belole.

Probaltuk meg az infacolt szinten orvosi javaslatra, az nem használt egyaltalan.

Hozzateszem, hogy nagyon sokat erolkodik, almaban nyoszorog, neha felsir, erzem, hogy huzza a gorcs a gyomrat. Rajtam megnyugszik, de amint lerakom felebred es kapalozik. Tornaztatni szoktam, de az se segitett eddig.



2020. dec. 15. 20:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Nincs csodaszer csak az idő. Az én fiam hasfájós volt, nagyon sokat bukott. De tényleg. A házban mindenhol volt legalább két tetra pelus. Kicsivel 3 hós kora után csak úgy husss elmúlt 🤷
2020. dec. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%
Hagyd el a tejet, tejtermekeket elso korben es figyeld h hogyan alakul.
2020. dec. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekünk csak hasfájós volt, az espumi segitett illetve a D vitamin lecserélése. Vigantolra cseréltük mert semleges olajban oldódik, míg a másik - nem emlékszem sajnos - egy fajta olajban.


Az esti provlemakon a mellettünk/köztünk alvás

segített babafeszekben(babasziget). Úgy ha véletlen ráfordulnál Te vagy a párod, nem tud mert védi a szivacs rész. (Mi nem fordultunk ra, az agyunk érzékelte a 3. Fő jelenlétét).


Napközben meg a hurcizas segített. (Chicco csatos kendő, ahol a térdénél hajlik).


A bukáshoz sajnos érdemben nem tudok szólni. Nekünk is bukott, de csak piciket, ami normális volt. Egyszer volt, hogy jó sok jott, de azért mert túl ette magát. :)

2020. dec. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
75%
Kòlika, brutàl hasfàjàs, reflux. Csak az idő segìtett, 13 hetes koràra mintha elvàgtàk volna. Nagyon megterhelő időszak, amikor benne vagy vègtelennek tűnik.
2020. dec. 16. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kisfiam most 10 hetes. Kb 7 hetes koráig úgymond kísérleteztem szegénykén mert nagyon bukott és nehezen is kakilt. Minden etetés után jött az ordítás és has görcsök. Aztán végső próba volt a Colief cseppek amiben nem is biztam annyira. Láss csodát, mint akit kicseréltek. Alig bukik, tényleg csak akkor ha nagyon teli eszi magát és a kakilás is csendben és diszkréten történik. Nekünk ez segített. Amúgy még a BioGaia cseppeket tudom ajánlani, ez egy probiotikum ami segít meg erősíteni a kis gyomrát. Remélem hamar túl lesztek rajta. Kitartás.
2020. dec. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!