Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mégis mi viselheti meg jobban...

Mégis mi viselheti meg jobban a mellet: a szoptatás vagy a fejés?

Figyelt kérdés

2020. dec. 28. 10:47
A kérdező szavazást indított:
Szoptatás
Fejés
16 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
66%

Egyik sem..


Genetika...



Ismerek olyat akibek 3 gyerek 1 éven túli szoptatás után is áll a melle melltartó nélkül is.

Olyat is aki sosem szoptatott csak belövellt a teje, nem is fejt és terhesség után lógott

2020. dec. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
53%
A fejés kíméletesebb de a szoptatás élvezetesebb... Mondjuk ez kizárólag saját tapasztalat szerint mondom. Láttam olyat aki nem tudott szoptatni mert nagyon fájt neki, viszont ha fejte nemsokra rá kevesebb teje lett. Nekem is fájt az elején mert az egyik bimbó befele volt fordulva. Ezért kaptam bimbó védőt. Most 3 hónapos a babám és már nincs rá szükségünk mert megy anélkül is. Véleményem szerint hasznos a bimbó védő, ha félsz hogy fájni fog a szopiztatás vagy kisebesedik a bimbód, csak fel cuppantod és már mehet is az evés. És kevesebb tejed sem lessz tőle. ☺️
2020. dec. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
90%
Mi az undorító? ( nem a kettes vagyok)
2020. dec. 30. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
90%

Feltételezem nem nő tette fel a kérdést, vagy legalábbis nem anya, azért tartja undorítónak 😒

Én sem a kettes válaszoló vagyok

2020. dec. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!