Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szülés nélkül anyatej beindítá...

Szülés nélkül anyatej beindítása, serkentése?

Figyelt kérdés

3-4 óránkénti fejéssel, laktoherb teával vagy valami más tejelválasztást segítő bogyóval mennyi idő, mire megindul a tejem?

(Örökbe fogadás, félem megkérdezni, hormongyógyszert nem akarok, ha nem muszáj. Mire ideér, szeretném, ha már lenne tejem neki, így egyelőre a természetes stimulálás nem megoldható.)

Már ha lehet ilyet egyáltalán valahogy elérni.

Hálás köszönet előre is.



2021. jan. 17. 04:30
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
82%
2021. jan. 17. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
80%
Én felhívnám az egyik önkéntes szaktanácsadót a “szoptatás kérdezz felelek” Facebook csoportban vagy az www.lll.hu oldalon egy szoptatási tanácsadót. Lehet találkoztak már ilyen helyzettel!
2021. jan. 17. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
88%
szerez be szoptanít készüléket ezt szokták javasolni örökbefogadott babákhoz.
2021. jan. 17. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
93%

Az elso cikk nagyon jo!


En csak egy sima szoptato es hordozo anya vagyok, aki viszont ad lefejt tejet cumisuvegbol ha a helyzet ugy kivanja, van tapszer is keznel ha bmi problema adodna es nem lenne mit ennie a gyerekemnek. Igy a 3.gyerkocre sok mindent elengedtem, nem akarok semmit gorcsosen mindenaron, mert "csak akkor vagyok igazi anya". De a kerdesed es cikk elgondolkodtatott es szeretnem ha tudnad h nagyon szep dologra vallalkozol ezzel a szoptatas dologgal, biztosan hosszu ut vezetett idaig, gratulalok a babahoz es remelem osszejon amit terveztel!

2021. jan. 17. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
75%
Semmikèppen nem akarsz hormont? Ùgy szoktàk- nyìlt örökbefogadàsnàl- hogy a vèr szerinti anya vàrandòssàgànak 35. hetèig neked hormonàlis fogamzàsgàtlòval a terhessèget utànozzàk, utana azt abbahagyod ès napi 3x1 Domperidont szedsz , addig mìg nem lesz majd annyi tejed, amennyi kell. Fejsz, amennyit csak bìrsz. A baba legyen minèl többet mellen. A pòtlàst szoptanìtbòl kapja.
2021. jan. 17. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
58%
3-4 òrànkènti fejès nem lesz elèg, kb. amemnyit csak bìrsz annyit kell.
2021. jan. 17. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
68%
Utolsò, nem vagy magadnàl. Èpp most lesz sajàt gyereke. A tejserkentèsre ilyen esetben vannak bevàlt mòdszerek, ès elfogadott gyògyszerprotokoll. Azèrt, mert te a kőkorban èlsz, nem mindenki ragadt meg ott.
2021. jan. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Köszönöm, megnézem a linket.

De akkor végülis simán a gyakori fejegetés és a tejserkentő tea/kapszula nem lesz elég?

Szerettem volna gyógyszer nélkül.

2021. jan. 17. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
66%

Vagy egy probalkozas arra hogy ugyanazt elhesse at a csecsemo amit a szuletese utan valoszinuleg megkapna (ha mashova szuletik) es esetleg jobban kotodjon. Itt o lesz az anyja es igy a baba megkapja az o immunanyagait az anyatejbol. Mennyivel masabb ha mas no lefejt tejet kapja cumisuvegbol? Ugyanugy "idegen" tej.

Ez ugyanaz a logika h akkor a csaszarmetszes nem szules, mert nem a puncijan at csusszant ki a baba.

Ezert irtam h bizonyos dolgokat az elet felulir. A legfontosabb h egy csecsemo olyan anyahoz kerul aki tenyleg gondoskodni akar es tud rola es egy no akinek termeszetesen nem sikerult most uj eselyt kap arra h anya legyen. Ezek szep es meghato dolgok es semmikepp sem termeszetellenesek.

2021. jan. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
64%

Egyàltalan nem felesleges. A szopas jót tesz az arcizmainak, a sajàt anyja tejèben benne vannak az immunanyagok a csalàdban előforduló fertőzèsek ellen.

Lehetsèges gyògyszer nèlkül is, ha idegenkedsz tőle nem muszàj. Maga a fejès, a folyamatos inger ami rengeteget szàmìt. Viszont ìgyis-ùgyis rengeteget kell fejned. Ezt nem elriasztaskènt mondom, hanem hogy tudd, mivel kèszülj.

2021. jan. 17. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!