Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Most akkor mit egyek szoptatás...

Most akkor mit egyek szoptatáskor? mert ez a lista szerint majdnem semmit, ráadásul a babikám hasfájós..

Figyelt kérdés
[link]
2021. jan. 28. 15:38
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Jaj Istenem... ezt utálom ebben a 21. századi defenzív medicinában, hogy lassan semmit sem lehet és azt is csak mértékkel. A nyilvánvalóan fertőzést okozókat kerüld, mondjuk a tatar beefsteaket, minden mást nyugodtan fogyassz, csak figyeld meg, hogy bizonyos élelmiszerek után volt-e gond. Amiket ezen a listán leírtak, az nem vonatkozik mindenkire, lényegében ha valaha valakinél probléma lépett fel, azt már felvezetik. Nem kell ennyire komolyan venni mitöbb, nem is lehet és teljesen irreális is. De, ha beszélsz a védőnővel, ő sem fog egy hosszú listát átadni, nagyjából kimerül a k betűs zöldségekben.
2021. jan. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%
Hát én tök mindegy volt, hogy mit ettem meg mit nem, a fiam akkor is hasfájós volt. Nem azzal függ össze, hanem az éretlen emésztőrendszerük nem tud annyi laktázenzimet termelni, amennyit kéne, ezen nem lehet diétával segíteni. Nekünk a lactase comfort csepp enyhítette.
2021. jan. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
65%

Amit akarsz.


A gyerek, ha hasfájós, akkor te a fejed tetejére állhatsz, mindentől üvölteni fog.

Ne vonj meg magadtól semmit, mert "jaj, fájni fog tőle a hasa". Akkor fáj, ez van.


Ismerősöm 15 kg-t fogyott a szoptatás alatt, mert krumplin kívül mindentől "fájt a gyerek hasa", ő meg volt olyan ostoba, hogy akkor csak krumplit evett. Szuper volt, főleg, hogy a végére már lényegében az ájulás határán volt emiatt a hülyeség miatt.

2021. jan. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
80%
Én sem veszem ezt ennyire komolyan. Elöször paráztam megenni a kedvenceimet, mert allergént tartalmaznak(Monte, kinder maxi king,csokipuding),ráadásul terhességi cukorbetegségem volt, ami rendeződött, szal gondolhatod mennyire vágytam már az édességre. Megettem, nem lett semmi gond, de azért a puffasztó kajákat, citrus és bogyós gyümiket, epret kerülöm, valamint kevésbé fűszerezek, csípöset és nyers hagymát, fokhagymát nem eszek de kb. ennyi. Bnőm szinte vajas sonkás kenyéren élt az első 3 hónapban mégis borzasztó hasfájós volt a kisfiú, csak a bio gaia segített nekik kicsit és az idő...
2021. jan. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Az új kutatások szerint semmit nem kell kerülni. Mindenből nagyon minimálisan kerül át a babába az amitől pl puffadhatna. Ha konkrétan valami gondot okoz kerüld, de ennyi. Azt nem tudom, hogy a nyers dolgok tiltolistak e szoptataskor ha igen, inkább kerüld azt is. En nem ettem ilyesmit alapból.
2021. jan. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Babikám... Hát hányok..
2021. febr. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!