Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Anyatejes babàm miért nem tud...

Anyatejes babàm miért nem tud kakilni magàtól?

Figyelt kérdés
Sziasztok olyan kérdéssel fordulnék hozzàtok, hogy kisbabàm 4hónapos 100% anyatejes és 2 hónapja nem kakil magàtól. 2hónapig semmi gond nem volt 4-5kakis pelus volt és 2hónaposan mintha elvàgtàk volna. Bàrmennyit vàrok nem kakil. Adom neki Biogaia cseppet most hàtha és Sabsimplexet(Németorszàgban élünk) ez olyan, mint az infacol. 7naponta szoktam làzmérôzni. Legtöbb idô 12nap volt. Rengeteget tornàzunk napi 2-3minimum, de van hogy minden evés elött. Meleg meggymag pàrnát próbàltam, hason is van sokat, forgolodik màr nagyon sokat mozog. Van amikor làzmérôzéssel sem megy utàna következô próbàlkozàsra 3 pelenka is teli lesz. Nagyon ùtàlom a làzmérôzést, de félek h baja lesz. Orvosnak mondtuk azt mondta h normàlis. Védônôvel beszéltem ô azt mondta ez egyàltalàn nem normàlis. Sokan ajànlottàk, hogy kezdjem el a gyümölcslevet adni neki alma és szilvàt. Most rendeltem gyümölcs centrifugàt hozzà csak sajàt készítésût kapna. Kinek mi a véleménye? Ahàny helyen olvasok annyi féle dolgot írnak :/

2021. febr. 1. 00:43
 1/6 anonim ***** válasza:
71%

Szia

Fiamat a legelejétől szélcsőveztem, 2 naponta vagy ha szenvedett naponta, semmi baja nem lett tőle. 4 hósan kezdtem a hozzá táplálást a gyümölcsök megoldották a problémát, a gabona pépekkel viszont vigyáznom kellett, mert az fogta a hasát. 22 hónapos azóta sincs gond a kakival😁

2021. febr. 1. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%
Anyatejesnél normális
2021. febr. 1. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem 12 nap mar nem egeszen normalis...
2021. febr. 1. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
1. hozzàszóló köszönöm a segítséget valószínû akkor én is elkezdem :)
2021. febr. 1. 08:11
 5/6 A kérdező kommentje:
Én is ùgy gondolom, hogy egyáltalàn nem normàlis. 12napból is lehetett volna több, ha nem próbàlok ki mindent... eléggé ùtàlom a làzmérôzést és nem is szeretném tovàbb csinàlni, ha bármi megoldanà a problémànkat.
2021. febr. 1. 08:13
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha 2-3 naponta hőmérőzöd, szélcsövezed, az még oké. Itthon a kamilla teát vagy Laevolacot szokták ajánlani hashajtónak. Illetve (előzőnek pont ellenkezője), hogy ha bármi emésztési problémája van az anyatejes babádnak, te diétázz tejre, gluténra, hátha javul tőle a helyzet (1-2 hét alatt már biztos látszani fog, ha az volt a ludas).

Szorulásosabb gyerekemnek hozzátáplálástól az őszibaracklé volt a megoldás, de ő akkor már 6 hós volt és hát ugye az sem a legjobb, mert elég cukros natúr is. Az alma az sok babát inkább fog.

2021. febr. 1. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!