Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Laktóz illetve tej allergiatól...

Laktóz illetve tej allergiatól lehetnek ilyen kiütések a baba testén?

Figyelt kérdés

Sziasztok, ma reggelre ilyen kis kiütések jelentek meg a 4 hónapos kisfiamon. Kizárólag anya tejet eszik. A kiütések csak a hátán, popsiján és a tarkón jelentek meg. Elég sok tejterméket ettem a hétvégén. Lehet attól? Volt még valaki igy? Az orvos csak holnap tud fogadni. Addigis ha valakinek van véleménye, szivesen meghallgatnám.


[link]

[link]



2021. febr. 8. 14:47
 1/7 A kérdező kommentje:

[link]

[link]


Csatolok még 2 képet, hátha jobban látszik.

2021. febr. 8. 14:50
 2/7 anonim ***** válasza:
66%
Igen lehet tejfehérje. Kicsit szüneteltsd a tej tejterméket
2021. febr. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
66%
Lehet, hogy csak melege volt. Én napi 2 liter tejet ittam minden gyerekemnél, és nem lett semmi bajuk. De ma mindenre ráfogják, hogy allergia.
2021. febr. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem minden gyerek étel allergiás. Az enyémre is azt mondták h melege van, nem. Étel allergia, max ekcéma . Bölcsis korában oda jutottunk hogy 7 féle ételre volt érzékeny és csak bőr tünete volt
2021. febr. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Tulajdonképpen ettem én néha napján tejes dolgot vagy ittam tejet, és nem volt kiütéses,de most hétvégén kaptunk valami házi sajtot és elég erős volt.Kicsit nehezen is kakilt. A melegtől volt már kiütése, azt tudom milyen. Ez nem hasonlít. Köszönöm az eddigi válaszokat.
2021. febr. 8. 17:24
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet tejtől.
2021. febr. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Joell válasza:
igen lehet.
2021. febr. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!