Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Egy hete lefagyasztott anyatej...

Egy hete lefagyasztott anyatejnek megváltozik az íze és a szaga? Hogy a legcélszerűbb lefagyasztani?

Figyelt kérdés
Köszi a válaszokat!
2008. dec. 3. 10:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia a gyógyszertárban lehet kapni anyatejgyűjtő zacskót, azzal fagyaszd le, ez megőrzi az ízét.
2008. dec. 3. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is a gyógyszertárban kapható steril zacsiban fagyasztom le. Hat hónapig lehet önmagában felhasználni, utánna már csak a főzihez adhatod. Az íze nem változik csak egy kicsit átveszi a műanyag szagát. Én most egy augusztusban lefagyasztottat vettem fel és megkóstoltam, semmi baja.
2008. dec. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is hasonlót akartam kérdezni, de láttam megtették helyettem.Mennyibe kerül ez a zacsi??
2008. dec. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia első válaszoló vagyok, pontosan nem tudom, mert én már rég vettem, de azt hiszem 10 darabos, és 1200-1500 körül van.De kérdezd meg.
2008. dec. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
20 db van benne és 4.100 Ft
2008. dec. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!