Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Cukros anyukák használtok...

Cukros anyukák használtok édesítőszert? Nem rontja az anyatej ízét?

Figyelt kérdés
2010. aug. 17. 12:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Bár én nem vagyok cukros, csak édesítőt használok. Nincs semmi baja a tejemnek tőle. A védőnő szerint az nem megy át az anyatejbe úgy, illetve csak minimális mennyiségben.

Most vettem stívia tablettát, mert az természetes anyag, de nem szeretem, inkább marad a Pötyi és a Süssina.

2010. aug. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én sem vagyok cukros-igaz a második terhességemnél cukorbetgségem volt- de szerncsére elmúlt.

Viszont 10 éve édesítőt rakok a kávéba, teába sőt amióta volt ez a cukorbetség dolog (17 hós kicsi), nem használok cukrot, ha valami édességet készítek, csakis gyümölcscukrot, kajákba is édesítőt rakok.

legtöbbzsör diabetikus éedsségeket eszem (puding, nápolyi, csoki)


Borzasztóna sok felesleges cukor van mindenben, és pl anyósomék is mindent agyoncukroznak.


Nem akarok cukorbeteg lenni, pedig van rá esélyem:

-terhességi cukorbetegségem volt

-nagymamám cukorbeteg volt, apukám az


Ja és nem karaok elhízni sem.

2010. aug. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
az kimaradt, hogy a kicsi még szopik
2010. aug. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!