Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Tapszert csak a gyerekorvos...

Tapszert csak a gyerekorvos tud felirni?

Figyelt kérdés

Ugy ertem, hogy ha megnyugtataskepp szeretnek itthonra egy doboz tapszert, akkor csak ugy juthatok hozza, hogy feliratok a dokival? Tudom lehet kapni a boltban is, de nem sok felet, foleg nem ujszulottnek.

Okoskodok kimeljenek, hogy minek itthonra a tapszer, ha van tejem.


2021. márc. 10. 16:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, gyógyszertárban is kapható, meg DM, Rossmann, minden drogériában, újszülötteknek való is. Annyi, hogy ha orvos írja fel, akkor kedvezményes áron veheted meg a patikában.
2021. márc. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem


Nem mind vényköteles, csak van amelyik nagyon drága nélküle.

De kapható Tescoban, Rossmannban,dm-ben, Müllerben stb is


Amúgy sima tápszert 1 éves korig írnak fel

Speciális tápszert 3 éves korig

2021. márc. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Patikában is ki tudod váltani recept nélkül, drogériákban is lehet venni és sima boltokban is (Tesco, Auchan, Spar) A lányom újszülöttként Beba Supremet evett. Ő nagyon szereti még most is...de kinek mi. Egyébként a dobozokra rá van írva, hogy melyik mikortól adható...bár abból is van hasfájós babáknak, bukós babáknak, refluxos babáknak, allergiás babáknak. A védőnőt, gyerekorvost kérdezd meg, hogy ő mit ajánlana. A supreme sima tápszer "normál" babáknak.
2021. márc. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
A kérdező szerintem azt akarja tudni, hogy csak a GYEREKorvos írhatja-e fel, vagy akár a háziorvos is, ha már felíratja.
2021. márc. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem. Az elsőnél nem kellett egyáltalán, de a másodiknál én is vetettem a férjemmel, hogy mire haza érjünk legyen otthon a biztonság kedvéért. A rossmannban vette meg.
2021. márc. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Minden újszülöttnek való tapszer kapható vény nélkül is. A HA start/1-es tapszerek javasoltak újszülöttnek. Pl Beba supreme HA, milumil HA, Beba HA start stb stb.
2021. márc. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszi mindenkinek :)
2021. márc. 10. 18:23

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!