Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 19 hónapos a kisfiam és igény...

19 hónapos a kisfiam és igény szerint szoptatom. A covid oltást nem kaphatom meg, amig szopizik. Az orvosok szerint ideje lenne elválasszam. Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Olyan idegesíto, h akarkivel beszelek mindenki a szoptatas ellen van. "Ez mar nem taplal, nem hasznal semmit, nem lesz önallo, anyafüggö, sosem fogja elhagyni" es meg sorolhatnam. A gyerekorvos is megjegyezte multkor es most a Covid kapcsan is az olto orvos. A tervem, hogy magat valassza el vagy maximum 3. szülinapig szoptatom.

Ti mit gondoltok? Leszoktatnatok az oltas miatt?



2021. márc. 14. 07:49
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
40%

Na és? Magánügy. Le sem kellett volna írnia. Az én apám 4 éves koráig szopott. Mondta. Teljesen normális felnőtt férfi lett belőle.

Annyira egyéni szocprobléma..


Az én lányom pl 2 évig szopott. Végül az én egészségi állapotom miatt kellett elválasztani, mert nagyon lefogytam.


Lehet, hogy nem akarja mű kajákkal etetni (tejpép, Sinlac, tejital, tápszer, ilyesmi). Magánügy.

2021. márc. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
66%
Miért kéne mű kaja? 1 éves korára már minden ételt be lehet vezetni és minden étkezést ki lehet váltani.
2021. márc. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
37%

Igen, 22es?? Akkor miért van az, hogy minimum 2 éves korig ajánlják ezeket a löttyöket??


Tejpép, tejital, tápszer, ilyesmi?

2021. márc. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
70%

Nem a tejital és társai a lényeg hanem a tej alapú táplálék. Tej alapú a joghurt, túró, saj, TEJ pl

Csak sokan nem adnak a gyereknek vagy nem eszi meg.

2021. márc. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!