Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 2 kérdésem is van: 7 hetes...

2 kérdésem is van: 7 hetes baba nem igazán szeret szopizni, mit tehetnék? Illetve mennyit hagyhatom aludni nappal?

Figyelt kérdés

A kezdetek óta problemás a szoptatás. Nagyon nehezen fogadja el a mellem, folyton sír, ha rájön, h szopi lesz, ha végre sikerül, akkor is csak az egyiket szívja ki, azt is hipergyorsan 5 perc alatt, aztán a másikat semmiképp se fogadja el. Eddig azt hittem, jóllakik, simán el is alszik utána, viszont alig hízott, így megpróbaltam, h lefejem a másikat és úgy simán megeszik még 50 milit szopi után. Medela Calmával etetem ilyenkor, h ne rontsam az esélyeimet. Nem tudom, miért ilyen nyögvenyelős ez az etetés. Az első babám cicifüggő volt, így teljesen tanácstalan vagyok, miért ez az elutasítas most.

A másik, h mennyit hagyjatom aludni nappal szerintetek? Van, h 4 órát is elalszik, főleg d.e, ez nem sok nappal?



2021. márc. 15. 14:06
 1/4 A kérdező kommentje:
Pl komfortszopni se szeret. Két etetés közözz kizárt, h elfogadja mellem és este elalvashoz sem fogadja el. 😲
2021. márc. 15. 14:12
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Addig hagy aludni amíg akar. Ne keltsd fel
2021. márc. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Több minden lehet a probléma.

1. Le van nőve a nyelve

2. Gyengék az arcizmai, vagy le vannak tapadva

3. Gyenge a baba, elfárad hamar

4. Túl erős a tejleadó reflexed, és a tejed ömlik

5. Túl lassan jön a tej, a baba túl éhes

Stb stb


Rá kell jönni, mi a probléma.

2021. márc. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A kisfiam pl elfekudte a nyakát a mehemben ezért nem szopott- nagyon feszült neki, nem tudta kényelmesen tartani stb. En fejtem neki végül, mivel 4-5 hónapos korára sikerült rendbehozni a nyakát. De több dolog is lehet. Szerintem kérj segítséget.
2021. márc. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!