Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha már csak éjjel szopizik?

Ha már csak éjjel szopizik?

Figyelt kérdés
Egy éves lányom már csak éjjel szopizik. Viszont az kell neki, mert megéhezik. Kb kétszer kel. Hogyan lehetne erről leszoktatni? Persze pisilni és inni én is felkelnék amúgy is, tehát az nem gond, ha inni kel fel, de szoptatni már nem szeretnék... Viszont neki nem elég a víz. Pedig vacsira rendesen eszik általában. Aki hasonló helyzetben volt, mikor lett változás? Éjjel nem fogadja el a cumisüveget sem.
2021. márc. 19. 13:42
 1/4 anonim ***** válasza:
43%
Ùgy lehet leszoktatni, hogy kinövi majd. Àltalàban mèg nem egy èvesen. Kitartàs.
2021. márc. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
48%

Egy evesen próbáltam, még nem volt készen rá. 4 hónap múlva könnyedén ment. Lehet előbb is ment volna, de mivel előzőleg ő nem állt készen utána én inogtam meg. Szerintem egy hónap múlva próbáld meg.


Nalunk úgy történt, hogy egyszer este elfordult és nem fogadta el. Kaptam az alkalmon és többet nem adtam. Igazából 2x kérte, az se volt több 1- 1 percnél.

Akkor már nem bizonytalanodtam el.

2021. márc. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
83%
14 hónapos a kisfiam. Kb egy hónapja nem ébred enni éjjel. Eddig 6 hónapos kora óta 2x ébredt. Aztan egyik éjjel nyugos volt vittem neki a tapszert és már kiköpte és visszaaludt. Azóta nem eszik már éjjel. Szoval valószínű egyszer csak eljön a pillanat amikor már nincs rá szükségük.
2021. márc. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
23%
Nem adod neki oda, ennyi. Adj neki vizet.
2021. márc. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!