Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mit tennetek, ha mar csak...

Mit tennetek, ha mar csak nyuglodnetek a szoptatassal?

Figyelt kérdés
Babam 4 hos es mar menstrualok 2 hos kora ota. Nem annyira igenyli mar a cicit, ciklusom bizonyos napjain el is utasitja, nyuglodik rajta, ejszaka is sokszor kel szerintem amiatt, mert nem tud jollakni. Sajnos a tejem sem eleg neki, o mar 180 ml tapszert is bepuszil (orvos javasolta, hogy adjak). Ma elektromos mellszivoval 100 ml jott mind2 mellembol csak. Nagyon sokmindent probaltam tejszaporitasra, mellen csungott hetekig, de nem hozta meg a kivant hatast. Most 2 lehetoseget latok. Fejem minden nap a tejet es adom uvegbol, ha meggyulik az adagja vagy hagyom a francba az egeszet es hagyom elapadni. Egyaltalan hogy tudom elapasztani? Kerlek olyanok ne irjanak, hogy marpedig szoptassak minden aron, keressek tanacsadot stb. En tudom mi a jo a babamnak es ez mostani helyzet egyikunknek sem felel meg,tehat vagy tapszeres lesz vagy kap anyatejet meg uvegbol, amig termelodik...
2021. márc. 23. 14:15
 1/5 anonim ***** válasza:
78%
Én nekem más oka volt, de már elöbb leválasztottam. Nekem se volt sok tejem. Bevizeztem egy texiltpelenkát hideg vízzel és azzal borogattam és mindig egyre kevesebbet fejtem és szépen el is apadt.
2021. márc. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
51%

Én minden szopi után kináltam tápszerrel, de 4 hósan kezdtem hozzátáplálást kb 6 hósan evett egy kicsit utána cici, és magától apadt el, 8 hósan estére volt valamicske, de már neki nem kellett.

Szerintem ha kicsit szopik majd tápi, nem üriti ki a cicit szépen el is apad.

2021. márc. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Amikor még nem apadt csak nyüglődtünk vele, akkor álltam át fejésre. Amikor már apadt is, és nem tudtam szaporítani, akkor hagytam. Apasztani nem tudod, csak azzal hogy nem fejed (néha azért kell, hogy be ne gyulladjon, de egyre ritkábban).
2021. márc. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is akkor hagytam abba mikor 100ml körül tudtam fejni (de ezt csak naponta egyszer, amúgy 30 milik jöttek le). Én nem csináltam semmit, nem fejtem tovább, egy két napig feszített, akkor picit fejtem és kimasszíroztam, aztán már nem is kellett fejni. Még mindig jön egy-két csepp, ha megnyomom, kb egy hónapja nem fejek amúgy.
2021. márc. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Abba hagynám
2021. márc. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!