Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatas utan szuro nyilalo...

Szoptatas utan szuro nyilalo erzes a mellekben?

Figyelt kérdés

1 honapja szoptatok, eleg nehezen indult, mindegyik bimbom kisebesedett, szetrepedeztek, rettenetesen fajdalmas volt. Azota begyogyult, egyiken sincsen seb, par napig fajdalommentesen tudtam szoptatni.


Aztan most ha cicin van szuro erzes a bimboban, foleg az elejen. Ha pedig kiuriti a cicit utana az egeszben rettenetes ego es szuro fajdalom van 1 oraig.


Mitol lehet ez es mit tudok tenni, hogy elmuljon?


2021. márc. 25. 21:35
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Érgörcs szokott lenni, ez akkor fordul elő, ha megvan erőltetve, ilyen pl a szoptatás is. Gyakran előfordul, de hogy mit lehet vele kezdeni, azt nem tudom. Nekem egyszercsak elmúlt, pedig 2 hónapig biztos ilyen volt. Késöbb megint visszajött.
2021. márc. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én is érgörccsel küzdök, nekem vér is szokott jönni belőle. Szedek napi 2x2 magnerotot, száraz meleg borogatás, egész test melegen tartása és meleg zuhany közbeni maszírozás szokott segíteni.
2021. márc. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hat ez valami borzalom :D Azt hittem lekuzdottem a sebes repedezett bimboval a legfajdalmasabb nehezseget a szoptatasban erre tessek...rosszabb, mint a csaszaros hegem:D
2021. márc. 26. 16:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!