Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Aki úgy döntött nem szoptat...

Aki úgy döntött nem szoptat tovább, hanem áttér tápszerre megbánta?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy sokan mindent megadnának azért, hogy tudjanak szoptatni, de nekem csak a stressz, erősen gondolkodom, hogy abbahagyom. 3 hónapos a babám. Szívesen olvasnám mások tapasztalatait. Megbántátok?
2021. ápr. 5. 21:24
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
58%

Nem bántam meg.

De figyi, a tápszer vs.anyatej kérdés nem fogja megoldani se a külsőddel való problémádat, se a lustaságodat. Nem megbántani akarlak, de az, hogy nem mész ki sétálni, lustaság. Akármilyen forrásból eszik a baba, ha jól lakott, tessék összeszedni magatokat és menjetek ki. Pokoli nehéz tud lenni, pláne amikor bolond idő van. De muszáj kimozdulni, friss levegőn lenni. Hajrá Csajszi, menni fog!

2021. ápr. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
73%

Igaz én nem tápszerezek, hanem fejek, mert nem akart az Istenért sem cicizni a kisfiam. Eleinte bántott a dolog, de már örülök, mert sok helyen olvasom, hogy órákig cicin lóg a picur. Így, hogy kiveszem a hűtőből, megmelegítem, szerintem gyorsabban megvagyunk, mint ha cicizne. A fejés összesen tart 20-30 percig. Bárki meg tudja etetni, éjjel 1x kel, nagyon ritka ha fáj a pocija, szerintem ez leginkább az én étkezésemtől függ neki. Így lassan 2 hónap után már örülök, hogy így alakult. Anyósnak nem tetszik a dolog, ezt már a szimpla arckifejezése elárulja mikor előkapom az üveget, de ő is kezd beletörődni 😂

Csináld azt, ami neked jó, mert a baba akkor boldog és kiegyensúlyozott, ha te is az vagy :)

2021. ápr. 8. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
58%
Jajjj utolsó. Ez már mindennek az alja, ha valakinek már az sem mindegy, hogy MIBŐL kapja az anyatejet a gyerek. Hadd döntse már el mindenki, mit miből. 🤦🏼‍♂️
2021. ápr. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Hat mar az anyosnak ez a dolga 😆
2021. ápr. 9. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!