Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Milyen amikor beall a kereslet...

Milyen amikor beall a kereslet kínálat?

Figyelt kérdés
Mindjárt egy hónapos a lányom, de még mindig nem tudom eldonteni beallt e már a kereslet kínálat. Rendszer lett benne, mert többnyire 2-3 óránként megfeszul a cicim és elkezd folyni belőle a tej, ami eléggé csípő, égető érzés, ilyenkor rendre atazik a ruhám, mindegy hogy van e bent betét vagy sem. Viszont nagyon fájdalmas ez a mellfeszules, sokszor le is kell fejnem belőle szoptatás előtt, hogy be spricceljen szegeny szájába szüntelenul, ilyenkor mindig folyik a másik cicimbol is a tej, én csak úgy tudok szoptatni ha felülről levetkőzok, mert mindenem csupa tej ilyenkor, nem tudom más hogy tud máshol szoptatni, szoptatos melltartóban, nálam ilyenkor facsarni lehet mindenből a tejet. A másik problémám az, hogy éjjelente is fel kell kelnem 2-3 óránként lefejni a mellem, mert a babám nem kell fel éjjel enni, viszont a mellem meg telik, és a fájdalmat leszamitva annyira atazok, hogy ilyenkor mindig ágyneműt is kell húzzak, így inkább lefejem. Mert sem energiám nincs erre mindennap, és eléggé kellemetlen is egész éjjel. Viszont én úgy képzeltem el hogy ha beall a kereslet kínálat akkor elmulik ez a mellfesztio érzés is ami mindig az aktuális etetéskor jelenrkezik, és visszakapom az érzésre régi cicim, ami nem akar lerobbani rólam, nem lesz tele csomóval, mégis eltudom látni belőle a babám. Nem tudom hogy ez már beallt volna e vagy sem.
2021. ápr. 6. 13:00
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ez még nincs beállva,mivel több termelődik, mint amennyire szüksége van a babának. Szoptatás alatt tegyél fel tölcsért a másikra vagy használj betétet. Nekem kb 3 hónapos korában kellett eldobnom az eszközöket utána már csak akkor folyt az egyikből amikor a másikból cicizett. De ez a mai napig így van pedig már majdnem 2 éves
2021. ápr. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát nem ilyen egyáltalán. Amikor beáll, akkor annyi tejed termelődik, amivel a baba jóllakik. Egyáltalán nem kell fejni, és nem is marad éhes. Sajnos azzal, hogy fejsz azt közvetíted a szervezetednek, hogy ennyi kell. Így soha nem fog beállni. Valóban érdekes, hogy le kell vetkőzni egy szoptatáshoz. Létezik egy eszköz, lehet tölcsér a neve, mint előző írta, amiben gyűjtheted a tejet. Érdemes kipróbalni. Az éjszakai fejéseket pedig próbáld ritkítani és elhagyni,mert így mindig túltermelsz. Pár hét és be fog állni, ennyire az elején még nem szokott.
2021. ápr. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!