Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha be áll a kereslet kínálat...

Ha be áll a kereslet kínálat akkor nem feszul már a mell az etetések előtt ahogy megtelik tejjel? Milyen gyakorlatilag amikor beall, honnan fogom felismerni?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 7. 21:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem feszül és nem folyik a melled csak úgy a semmibe, mégis elegendő a babának a tej.
2021. ápr. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Onnan hogy jól lakik a gyerek. És feszülni fog, lehet nem fáj majd, de érzed hogy tele a cici. Olyankor picit fejjél le belőle vagy adj a gyereknek cicit. Nem sokáig szopizott a gyerek, de számomra nagyon brutális volt
2021. ápr. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
82%

Kedves 2! Mivel írod nem sokáig szoptattál, akkor ne mondj olyat ami nem igaz. Ha beáll a kereslet kínálat akkor pont hogy nem feszül a cici és nem kell fejni.

Kisfiam 5 hónapos, naponta 6szor szopizik. Napközben 3-4 óránkent, éjjel viszont 10 órát alszik egyhuzamban. Ilyenkor sem feszül a cicim, sőt nem is folyat. Ráállt már arra a szervezetem,hogy éjjel nem kell termelnie. Napközben pedig többször. Soha nem fejtem, kisfiam beállította magának.

2021. ápr. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

2.


Pont hogy az a lényeg a kereslet kínálat beállásának, hogy nem zavarsz bele fejővel.


Nekem eleinte volt, még hogy ici picit feszült.. tehát meg tudtam állapîtani melyik mellem

Jön.

Csepegés csak a másik mellből szoptatás alatt.

Aztán ez sem.. amikor nagyobb lett a baba

(4-5 hós)


Nagyobbikat 2,5 évet szoptattam

10 hónap tandemmel.

Kicsi 14 hónapos, még szoptatom.

2021. ápr. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!