Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Tápszer hígítás veszélyes...

Tápszer hígítás veszélyes lehet a babára?

Figyelt kérdés
4 hónapos a babám,milupa milumil ha1 et eszik.anyukámnál hagytam tegnap és mondta hogy 5 kanál porhoz 200ml vizet öntött a 120 helyett és hogy így nem sír a baba de a 120 nál még igen.szerintetek nem gáz ha így adom neki a jövőben?végül is a kanalak száma az érdekes nem a víz.ez csak annyi hogy hígabb nem?egyébként hízik normálisan.de azért az orvost is felhívom majd csak nem érem el még...
2010. aug. 21. 11:36
1 2
 11/11 Moncsibaba85 válasza:
Szia! Akkor te még jól jártál, olyan orvost kaptál, aki a baba érdekeit nézi és nem a sajátját. Én is higitom a tápszert, de én nem mertem volna felhívni az orvosunkat, mert neki az az érdeke, hogy minnél több tápszer foggyon. Ő tuti nem ajánlotta volna a higitast. Amikor mentünk a 2 hós oltásra szinte az volt a kérdés lényege, hogy ugye már nincs anyatej, hogy mégtöbbet ránk sózhasson a tápjából. S mikor anyagi okokra hivatkozva kértem, írjon fel olcsóbb tápszert
2013. jún. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!