Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogy tudnek szoptatas alatt...

Hogy tudnek szoptatas alatt hizni?

Figyelt kérdés
Amugy se vagyok nagydarab olyan 55-57kilo korul mozgok, ehez tarsul a 175centim, szulni 64kikoval mentem es 58al jottem haza. De erzem hogy folyamatosan fogyok es mar zavar, majdnem csont es bor vagyok, hiaba eszek.

2021. ápr. 16. 20:51
 1/3 anonim ***** válasza:
75%

Egyél!

Vagy cserélj velem! ;)

2021. ápr. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
50%

1.


Nekem is a “cserélj velem” jutott eszembe


Első gyerekkel èn is fogytam


A 2. Meg hormonügYileg valahogy mást adott..

Nem megy a fogyàs..



Egyébként:


Enni kell..

Amikor a baba eszik, akkor te is.

Tehát szoptatás alatt egészséges rágcsa us mehet.

Evett a baba, akkor te is eszel valamit, miután tisztába tetted, letetted stb.

2021. ápr. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én 177 vagyok és 58 voltam szülés után 2 héttel kb és csontra lefogytam 52 re. Szoptatás után főleg. 1,5 évig szoptattam, tehát utána. Abban az időben amikor kb enni sincs idő, mert mindig van valami akkor rettenetesen néztem ki.

Most hogy már dolgozok 2, 5 éve, moat vagyok 59 kg. Ennyi szülés előtt sem voltam


Nem tudom a tuti receptet, de az evést sose hagyd ki, mindig fontos legyen a te étkezésed is, ne csak a családé.


Tápanyagdús kajákat egyél de nw szemetet. Inkább pár mag, banán, zabpehely, mint üres kalória. Legalábbis nekem a szénhidrát nem hizlal, barmennyit ehetek. Mióta dolgozok van időm eleget enni, azzal sikerült visszahíznom.


Kitartás :)

2021. ápr. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!