Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Milyen kézi mellszívót vegyek?

Milyen kézi mellszívót vegyek?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy sok ilyen kérdés van, de még is feltenném, az új tapasztalatok végett.

Csak is kifejezetten kézit akarok venni első körben a kórházba. Ha szükséges lesz, majd beruházók a későbbiekben elektromosra.

Ti milyen kézi szívót használtok?



2021. ápr. 30. 15:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát, megmondom őszíntén, én tavaly wishről rendeltem. Tökéletesen bevált, jól lehetett használni, és szállítással együtt volt talán 5-6 ezer forint. Próbáltam utána aventeset is, nekem az nem vált be :)
2021. ápr. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mi Tommee Tippeeset vettünk kéziből de nekem nagyon nem jött be, nem tudtam olyan mennyiségű tejet lefejni vele amennyi volt bennem de lehet csak én vagyok béna. Próbáltam elektromosat is, az meg túl “agresszív” volt. 😅

Végül már elkeseredésemben vettem a gyógyszertárban 3 ezerért egy ilyen mellszívó pumpát, mert már nagyon fájtak a melleim és esküszöm ez egy megváltás volt a többihez képest. Azóta is ezt használom. Kissé régimódi szerkentyű de én akkor is erre esküszöm 😊

2021. ápr. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lansinoh van nekem, de nem sokat használtam,mert fejni max 60 ml sikerül. De a célnak megfelel es a cumisüveg ami jár mellé,nagyon jó. Bár azt is kb. 3 alkalommal használtam,most azt sem tudja a fiam,mi az. :D
2021. ápr. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Miért nem fejed ki?
2021. máj. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!