Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Növekedési ugrás?

Növekedési ugrás?

Figyelt kérdés
6 hetes a kisbabám. Eddig sem volt egy nyugodt baba, sokat erőlködött hasfájás miatt, de többnyire 3, 2,5 óránként evett. Nem volt túl jó alvó, de ritkán előfordult, hogy nappal is aludt egy keveset. Tegnap óta azonban gyakorlatilag egész nap enne. Ahogy elválasztom, kiabál, nyugtalankodik, majd sírni kezd. Próbálkoztam megnyugtatni, beszereztem az adamo hintát, hordókendőbe tettem, énekeltem neki, felvettem, sétáltam vele, pelust cseréltem. Semmi sem használ, csak ha mellen lehet. Egész nap rajtam volt.. Ami nem baj, csak semmi mást nem tudok csinálni. Amíg vécézni mentem, üvöltött, nem tudtam reggelizni stb. Kb. 5 percekre néha lekoppant a szeme, de újabb 5 perc után zavartan felébredt és újra cicit kért. Nagyon kimerült vagyok...lehet ez növekedési ugrás? Tejem van. :( Van valakinek hasonló tapasztalata? Mit javasoltok?
2021. máj. 10. 21:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez az lehet. Szaporitja a tejet, par napot kell kibirni, minden mas megvar, probalj magadkore rakni mindent..wc-zni meg hat muszaj, par perc siras nem halalos... Vizet elsosorban es nasit, ragcsalnivalokat,telefon,konyv,taviranyito rakj kozel magadhoz:) ilyenkor meg tudsz Tv zni, pihenni, kesobb mar nem nagyon :P
2021. máj. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az lesz. Semmi baj, legyen mellen egész nap, most szüksége van rá ahogy az első írja. Pár nap és beáll a kereslet-kínálat.
2021. máj. 11. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a megnyugtató válaszaitokat! :)
2021. máj. 11. 05:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!