Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Az én refluxom kihathat az...

Az én refluxom kihathat az anyatejes babámra?

Figyelt kérdés
A kislányom 12 hetes és eddig 3x bekomalt a gyomorsavatol, elkezd oklendezni, elszurkult a feje, mered a semmibe, nem reagál semmire, ki kell zokkenteni, vízzel locsoljuk és fújjuk, erre észhez tér, majd bukik egyet, és kiutve alszik, aztán mintha mi sem történt volna, kórházban is voltunk emiatt, minden eredménye jó, reflux, vagusz reflexet állapítottak meg, többször kevesebb étkezést javasoltak, de nem segített, ma megint rosszul lett, ez azóta tart amióta az én refluxom is újra elojott, anyatejes a babám, arra gondoltam ez lehet a probléma forrása hogy én az anyatejen keresztül atadom neki, most kiprobalnam a tápszert, érdekelne tapasztalt e valaki hasonlót a babájan, ilyenkor olyan mintha meghalna a szívem szakad bele.
2021. jún. 5. 22:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs összefüggésben. Az anyatej a vérből képződik, szóval amúgy mindent lehet enni is szoptatás alatt.

Megemeltétek az ágyát?

2021. jún. 5. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát ezt a mindent lehet enni hulyesegnek tartom, mert pl ha káposztát eszek akkor aznap tuti nem alszik szegény annyira fáj a hasa. Igen megvan emelve.
2021. jún. 5. 23:48
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem tudod átadni a refluxot, viszont gyanús hogy mindketten tejfehérje allergiásak vagytok.

Mindkét gyerekem ugyan igy befulladt, szürkült, bukott amíg rá nem jöttünk hogy a tejfehérje csinálja. A felnőttkori reflux is nagyrészt amiatt van.


Sajnos nagyobb bajokat is tud csinálni, igy mindenképp próbáld meg a teljes tejmentes diétát.

2021. jún. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!