Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mit csináljak, ha szoptatás...

Mit csináljak, ha szoptatás közben folyamatosan bealszik a baba?

Figyelt kérdés

Kislányom 3 hetes, és 5-10 perc szopi után elalszik, alig lehet felébreszteni, hogy folytassa. Elvileg ha jól lakott, akkor ki kéne löknie a cicit a szájából, de mi szinte soha nem jutunk el idáig. Ennek köszönhetően van, hogy óránként kéne a cicimre tenni (egyébként igény szerint próbálok szoptatni, de a másfél-2 órát próbálom megvárni a szoptatások közt). Mit csináljak? Tegyem rá, amikor ő óhajtja (legyen az rövid időn belül is), vagy inkább tartsam ezt a másfél-2 órás dolgot?

Hogyan keltsem fel könnyen, hogy folytassa? Vagy csak hagyjam aludni, és majd felkel, ha megint éhes lesz?

Eddig minden szopi előtt és után mértem, nagyon változó mennyiségeket eszik, de a gyarapodása rendben van. 3250 grammal született, 3020 grammal jöttünk haza, és 3470 grammos ma.



2021. júl. 10. 13:58
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
50%

Nyugi 8as,engem 0ra pontoztak.

Pedig a sárgaság okoz aluszékonyságot. Köztudott tény.

És nem biztos, hogy annyira sárga, hogy feltűnő legyen!!!

Tudom, mert májbeteg volt a lányom 3 éves koráig. Sokszor csak a háziorvos látta rajta (egy-egy hajlatnál, szem alatti bőrön, stb).

2021. júl. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!