Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha valaki mondjuk 2 éves...

Ha valaki mondjuk 2 éves korig szoptat, hogy nem apad el a tej, ha pl 3-4 étkezés ki van váltva?

Figyelt kérdés
2021. júl. 27. 14:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ugy, hogy mivel szoptat, még van teje amit kiszív a gyerek, a helyére termelődik új...

Kereslet-kínálat...

Keresi még a gyerek, ezért van, de csak annyi amennyi arra a pár alkalomra kell

2021. júl. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
34%
Több, mint 4 èvig szoptattam a gyerekem. Mindig legalabb annyi tejem volt, mint amennyire igenye volt. Az utolsò fèl-egy evben ez napi par kortyot jelentett. 2 èvesen màr evett mindent, elèg nagy mennyisègeket, de sokat szopott is, volt tejem bőven.
2021. júl. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
4 évig.. uhh
2021. júl. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ez érdekes mert mikor mondtam vmindk hogy van amikor tápszert adok és mondjuk csak napi 3x cicit, akkor azt mondta rá hogy így elfog apadni… vagy ha pl napközben nem is szoptatnék mert jobban szeret cumizni, éjjel meg kéri a cicit arra is azt mondják hogy elfog úgy apadni.
2021. júl. 27. 18:21
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem kb 2 hónap apadt el amikor már csak esti/éjszakai szoptatás volt. Szaporító fejéssel biztos fenn tudtam volna tartani még egy ideig de nem volt cél. Örülök, hogy szép lassan elapadt. Soha nem gyulladt be a mellem és fejnem se kellett a megelőzés miatt a 14 hónap alatt.
2021. júl. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!