Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Van olyan aki csak a szoptatás...

Van olyan aki csak a szoptatás befejezése után fogyott?

Figyelt kérdés
Jól étkezem, sokat szopik a babám is, mégsem fogyok semmit. Van olyan hogy a szoptatás alatt a szervezet stoppolja a fogyást?
2021. aug. 3. 17:35
 1/6 anonim ***** válasza:

Sportolsz is mellé?

Illetve úgy kérdezem hogy több kalóriát égetsz el egy nap mint amennyit megeszel?

Én szoptatás alatt nem fogytam, csak utána, amikor elkezdtem eljárni mozogni

2021. aug. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Egyelőre a mozgás nem fér bele sajnos :-(
2021. aug. 3. 17:50
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Jól eszel, csak sokat, vagy nem eleget mozogsz.


Nem vagy kalóriadeficitben.


Okkal mondom.


Elkezdtem szàmolni, és a megfelelőnel gondolt étkezésem meglepetést tartogatott.

Miután ezt tudatosítottam, nem kezdtem mást, csak kontrolláltan enni, elindult lefele.

Aztàn elkezdtem mozogni is, viszonylag hamar lefogytam.

Ezek után.. de 1,5 évig azt gobdoltam, hogy a szoptatás és a hormonok miatt nem fogyok..

2021. aug. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

( napi 15 perc sem?


Én ennyit csináltam


3.)

2021. aug. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Amint abbahagytam a szoptatást, egy hónap alatt lement 5 kiló. De ezt inkább annak (is) tudom be, hogy elkezdtem a TÉNÉ-t.
2021. aug. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is a szoptatás abbahagyása után fogytam. De ennek nem sok köze van a szoptatáshoz. 1 éves volt a kislányom, amikor már nem kérte és akkorra rendezeődtek annyira a mindennapjaink, hogy elkezdtem odafigyelni a kalóriafogyasztásra-égetésre. Mozogni is onnantól tudtam a délutáni alvások alatt. Youtuberól először csak 20 percet, később már egy órát. 10 hét alatt 8 kiló.
2021. aug. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!