Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás alatt Sputnyik vagy...

Szoptatás alatt Sputnyik vagy Kínai oltást lehet kapni?

Figyelt kérdés

Az érdekelne, hogy van valaki aki szoptatás alatt orosz vagy kínai oltást kapott a pfizer és moderna helyett?

Annyi rosszatt olvastam/hallottam a pfizer és modernáról, hogy elkezdtem más vakcinákban gondolkozni. Hátha van még valaki köztettek akinek van erről tapasztalata vagy az ismertségi körében.



2021. aug. 11. 14:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
68%
Ismeretségi körömben nem mertek semmivel sem oltatni. Egyről tudok, ő Pfizert kapott.
2021. aug. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
15%

Ha neked nem szamit, hogy kb. fel eve kezdtek oltogatni jobbra balra idosek, fiatalt kiserleti fazisu vakcinakkal, amiket az amerikai FDA sem hagyott jova csak veszhelyzetre, es te ezen felul a ket legismeretlenebb, nem publikus dokumentacioval rendelkezo Sputnik vagy Kinai (ami eddig azt mondjak a legrosszabb mert sok embernel nem idez elo immunvalaszt) mellett filozofalsz hogy melyik a jobb.


Nem hiszek Istenben, de ha valaha megyek imadkozni, akkor eloszor erted meg a gyerekedert fogok.


🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏

2021. aug. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
67%
Pfizert
2021. aug. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
80%
Várandósok és szoptatós anyukák csak pfizer vagy moderna. Tudomásom szerint nem kaphatnak mást
2021. aug. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

A legnagyobb baj, hogy nem hiszel Istenben..

De én megköszönöm, ha elmondassz majd értünk egy imát! :)

2021. aug. 11. 14:54
 6/12 A kérdező kommentje:
Bocsánat, nem utolsó válaszoló hanem a 2/5 válaszoló. :)
2021. aug. 11. 14:56
 7/12 anonim ***** válasza:
75%
Nem lesz hasznos a válaszom, mert nem szoptatok. De babát várok. Előtte egy hónappal kaptam szputnyik oltást. Semmi baja a babának. Minden eredményem tökéletes. Sőt, évek óta úgy volt, hogy nem lehet gyerekem. Hát most mégis.
2021. aug. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
88%
Szoptatok egy éve már,nekem azt mondták az oltóponton hogy csak Pfizert kaphatok,még Modernát sem. Szóval megkaptam mindkét Pfizert.
2021. aug. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
69%

Ne hallgass a negatív véleményekre. A Pfizerrel oltottak fb. csoportját pl: 80 %-ban oltásellenesek uralják és kamu majd' minden bejegyzés.

A Modernás csoport egy fokkal jobb, de ott se bírnak a trollokkal.

Szoptatás alatt én Modernát kaptam. Enyhe oltási reakción túl semmi gondom nem volt.

2021. aug. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok kedves választ. Igen s facebookon sok információ kering, többsége elég durva.
2021. aug. 11. 23:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!