Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás alatt Sputnyik vagy...

Szoptatás alatt Sputnyik vagy Kínai oltást lehet kapni?

Figyelt kérdés

Az érdekelne, hogy van valaki aki szoptatás alatt orosz vagy kínai oltást kapott a pfizer és moderna helyett?

Annyi rosszatt olvastam/hallottam a pfizer és modernáról, hogy elkezdtem más vakcinákban gondolkozni. Hátha van még valaki köztettek akinek van erről tapasztalata vagy az ismertségi körében.



2021. aug. 11. 14:31
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
56%

Én terhesen Pfitzert, tesóm szoptatás mellett Modernát kapott. Semmi bajunk nem lett. Nyilván minden orvosi beavatkozásnak megvan a kockázata, nade ha nem oltatod be magad, annak mekkora a kockázata?


Amúgy orvosi indoka nincs, hogy a Sputnikkal vagy a kínaival nem oltanak terhesen, valószínűleg azok is biztonságosak, csak a Pfitzerre több az adat, mert azt már sokkal többen kapták meg. Szerintem nem járnál jobban előbbi kettővel, inkább csak arról van szó, hogy azokról még kevesebbet tudunk, kevesebb embert oltottak be vagy nem gyűjtötték rendesen az adatokat, így a nagyon ritka mellékhatásaikat sem ismerjük olyan pontosan, mint mondjuk a Pfitzer esetén, amivel a fél USA be van már oltva.

2021. aug. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
62%

"A Pfizerrel oltottak fb. csoportját pl: 80 %-ban oltásellenesek uralják és kamu majd' minden bejegyzés." Nagyon durván hazudnak, mesélnek. Egyik elkezdte, hogy valami ismerősének az ismerősének a rokonának a négy éves unokahuga menstruálni kezdett, erre a sok barom átvette saját sztoriként. Néha már mintha versenyeznének, hogy ki hazudik nagyobbat.

Nekem még évekkel ezelőtt volt egy igazi antivaxxer ismerősöm. Le kellett építenem, mert folyamatosan zaklatott ezzel. Hogy ő nem nem engedi, hogy beoltsák a gyerekeit, és próbált engem is lebeszélni. Volt, hogy részegen hívott fel és össze-vissza kamuzgatott képzelt ismerőseiről, milyen bajuk lett bizonyos oltásoktól. Én komolyan nem értem ezeket.

2021. aug. 16. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!