Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » COVID oltás után lehet a...

COVID oltás után lehet a falánkság mint mellékhatás?

Figyelt kérdés
Pár napja kaptam Szputnyik oltást, akkor semmit nem éreztem, lázam se volt se hőemelkedésem, viszont miután hazaértem rá 1 órával éreztem azért, hogy fájdogál a karom ahol beoltottak, olyan mint amikor elalszod a karod vagy megterhelted. Viszont mára ez elmúlt de ma annyit ettem, mint korábban soha. 3 fogást ettem ma már, kisebb salikat, desszertet, levest kb mintha éheznék pedig nem szoktam én ennyit enni, sőt alig eszek valamit. Ez lehet amolyan utóhatás vagy csak éhesebb lettem mint átlagosan? :D Másnak volt ilyen "tünete" COVID oltás után? (24l)

2021. máj. 17. 21:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Lehetségesnek tartom abból a szempontból, hogy az oltás leterhelte a szervezeted, és szükséged van az energiára, na meg ugxe maga az oltás is egy stresszhelyzet, akármennyire is nem félsz tőle. Szóval szerintem simán lehet persze, egy nagyon stresszes nap után én mindig cukros dolgokkal tömöm magam (tudom hogy nem jó szokás/függőség, dolgozom rajta).

Aludj eleget, vagy annál még többet, mert ugye az is energiát ad, és utána a tested nem az ételből akarja majd fedezni.

2021. máj. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, egy pár napig én is folyton éhes voltam utána :D
2021. máj. 17. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is állandóan éhes vagyok oltás óta bár én mást kaptam.
2021. máj. 18. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is folyton zabáltan első oltás után. Ma kaptam a 2. oltást. Kíváncsi leszek elhordom-e a frigót :D
2021. máj. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
#4 remélem betáraztál😂
2021. máj. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Enis sokkal tobbet ettem sputnik utan. Lehet boldenon volt 😅
2021. máj. 19. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!