Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Köszönöm Nektek? 2 és fél...

Köszönöm Nektek? 2 és fél hónapja tej nélkül jöttem ki a kórházból, és most a sok jó tanácsot megfogadva 3 hete csak szoptatok.

Figyelt kérdés
Csak estére,ha elfáradok,kell egy olyan 70ml táp,de a többi etetésnél csak szoptatok.Úgyhogy kedves idelátogatók!Sok hasznos dolgot lehet itt tanulni!Köszönöm Stefix-nek a tanácsokat,remek dolgokat írt.
2010. aug. 29. 22:01
 1/9 anonim ***** válasza:

Jó ilyet olvasni,gratulálok Neked:-)


Bár én magam nem sok okosat tudok a szoptatásokhoz hozzászólni,tanácsokat adni,mert a kisláynomnak 7 hetes korától kellett pótlást adnom.Viszont én sem adtam fel,próbálkozom még most is,és így a 6 evéséből 3 még mindig szoptatás.(Alkalmanként 100 ml-eket tud így szopizni.)

Nagyon jó érzés,h mégis sikerül,így tudom mit érzel:-)


Mégegyszer gratulálok és sok örömet a babáddal!


Üdv! 3hónapos kislány anyukája

2010. aug. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nagyon jó ezt olvasni! Mert sokszor sajnos csak egymással vitáznak a válaszolók.

De, mint a Te példád is mutatja, azért vannak, akik valóban segíteni jönnek.

Kívánom, hogy még sokáig tudj szoptatni!


Két anyatejes gyerkőc anyukája

2010. aug. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Jaj de örülök!!! :) Nagyon jóóó ilyet olvasni!

Én is kínlódok a szoptatással sajnos, megosztanád velünk a tapasztalataidat? Hogy mi az ami valóban segített!

4 hetes kislány anyukája

2010. aug. 30. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 xStefix ***** válasza:
Gratulálok nektek és örülök, hogy tudtam segíteni! :)
2010. aug. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Elöször is hinni kell,hogy sikerül!Aztán eltettem a mérleget,és az ösztöneimet hívtam elő.Mikor a kórházból hazajöttünk,még nem volt tejem(5.naposan).Aztán 10-20-30ml. max.a többi táp.Akkor 40-80ml-ket evett a fiam 7-8-szor.De hülye voltam,mert stresszeltem,és mértem ezerrel.Aztán,mikor láttam,hogy semmi baj nincs vele,erős,elkezdtem kevesebb tápit adni,és egyre gyakrabban kért enni.Ciciztettem mindig,mikor megnyikkant.tejserkentők:görögszénamag napi 3-szor+laktoherb tea 1.5 liter 1-2filterrel.Egyik héten.Másik héten Urtica Urens 5ch(1-2nap 2-szer5,3-4.nap 2-szer5,5.nap 1-szer5,Folyamatosan:Őszilé ásványvízzel higitva,alkoholmentes sör,maci kávé.kb.4 liter folyadéktól lett több tejem.A 3 liter kevés volt egy nap.Ja ,és mivel a fiam éjjel akár 8 órát is alszik,fejtem este 10 körül,és éjjel 1 körül.Meg amikor éreztem,hogy nem szopta ki a mellem üresre.Te a legtöbbet szerintem az dobott,hogy bíztam abban,hogy nem éhezik,és van tejem,nem hal éhen.
2010. aug. 30. 15:53
 6/9 A kérdező kommentje:
Urtica Urenset az első 2 napon 3-szor ettem.Bocsi
2010. aug. 30. 15:55
 7/9 anonim ***** válasza:
Annyira jó ezt olvasni! Őszintén gratulálok nektek! :-)
2010. aug. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Köszönöm, hogy megírtad! Én is próbálok pozitívan hozzáállni, eddig kevés sikerrel. De nem adom fel, a Te példád is ad most egy kis erőt!

Gratulálok!!!! :)

2010. aug. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nálam egy hónap után állt be a tejcsi, addig én is minden alkalommal fejtem, pótoltam, tápszerrel is az elején. Nekem is sokat segített ez az oldal, és teljesen egyetértek veled, hogy bízni kell magadban és a babádban, nem szabad idegeskedni, az a legrosszabb. Nekem az adott ehhez erőt, hogy láttam, mennyire szeret cicin lenni, még úgy is, hogy alig jön belőle :) Ez nagyon biztató volt, ez volt a lényeg, a többi aztán kialakult szép lassan. Én is fejek, mivel alszik éjjel, éjfél körül, mielőtt elmegyek aludni. Most 10 hós a babám, még mindig szoptatom, cicifüggő.
2010. szept. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!