Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Azoktól szeretnék kérdezni,...

Azoktól szeretnék kérdezni, akiknek a babája 100% anyatejes, és igény szerint szoptatnak.Az átaludt éjszakát hogy szokja meg a mell?

Figyelt kérdés

Ha a babàtok valami csoda folytán végig alussza az éjszakàt, azt hogy bírja a cicitek? Napkozben 2-4 óránként van cicin a baba, de éjszaka egyre hosszabbakat alszik. Hogy tud így a kereslet-kínálat beâllni?Ha be tud állni, mennyi idő szükséges ehhez? Nem káros ez a kötőszöveteknek, tejcsatornáknak?

Most is alszik kisfiam, én meg a fájdalomra ébredtem.

Este is csak hátamon merek elaludni, mert ha valamelyik oldalamon alszok el, akkor a nyomàsra még kellemetlenebb, és hiába a melltartó betét, az is átázik.


2021. okt. 24. 12:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Volt, hogy arra keltem, hogy nagyon fáj a mellem. Olyankor lefejtem, de nem az egészet. Így egy idő után beállt, hogy éjszaka nem kell termelnie. Pontosan nem emlekszem mennyi idő alatt, de elég hamar.
2021. okt. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A nagy 6, a kicsi 8 hetes korától átaludta az éjszakát, hamar megszokta a mellem. 😊 Nem mondom, hogy nem feszült reggelre, de a tej mennyiségét nem befolyásolta és sosem keltem arra, hogy fájna.
2021. okt. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem kb 8 hosan aludta át az éjszakát, már evett pépet mégis fajt a mellem #1 voltam
2021. okt. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
42%
Nalunk nem törtènt olyan csoda, hogy àtaludja az èjszakàt.
2021. okt. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Olyankor az elején tejtől áztatva ébredtem óriási, kemény és fájdalmas mellekkel, többnyire nem is bírtam egy bizonyos idő után aludni úgyhogy felkeltem és lefejtem. Egyébként hamar beállt nekem is, hogy éjjel már nem kell a tej és 1-2 hét alatt normalizálódott a helyzet.
2021. okt. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi két éjjeli etetéssel kezdtünk. Aztán egyszer csak elmaradt az első. Én ugyanúgy megébredtem. Televolt a mellem. Annyit kifejtem, hogy ne feszüljön. Aztán egy idő után már nem volt rá szükség, mert beállt a mennyiség. A második etetés is elmaradt, ugyanígy csináltam.
2021. okt. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!